Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zegary z komputerem


yogi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema, apropo średmiego spalania GRINGO to kasowałes go podczas jazdy czy postojhu np. na swiatach u mnie tez tak bywa jak skasuje stojac na skrzyzowaniu i dynamicznie rusze to pokazuje 17 ale jak juz w ruchu to raczej od 6.3 do 10.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, kasowałem podczas postoju i po ruszeniu i przejechaniu kilku metrów zaczynałwskazywać dużą wartośc, z czasem jak jechałem spalanie spadalo,ale trwało to troche bo tak szybko np do 8.5 litra spaść nie chciało....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też skasowałem i gdy ruszyłem to zaczął pokazywać 32 l i bardzo długo trwało żeby pokazywał 8l po około 12km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tak samo....a kolega rav1975 ma chyba inny komputer w aucie... ;)
taki sam, ale skasuj jak już ruszysz :)

Możesz się pobawić i kasować dla różnych obrotów silnika :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat :) Bo tak czytam i czytam i widzę, że zrobił się z tego niezły OT ;)

 

Nikt w sumie nie odpowiedział jednoznacznie jak to jest z tym komputerem, może ktoś ma jakieś nowe info - wystarczą same zegary czy też nie?? Co zrobić, żeby cieszyć się wskazaniami komputera? :027:

 

 

a tak apropos OT:

 

Na jednym z portali motoryzacyjnych opisywali jak oszczędnie jeździć i tam dokładnie opisali moment hamowania silnikiem. Spalanie w tym przypadku jeśli nie jest zerowe to minimalne i znacznie mniejsze niż gdybyśmy dali na luz. Oczywiście jest tak jak już ktoś wspomniał jedynie w samochodach z wtryskiem.

 

Nie prawda, że tylko samochody z wtryskiem przy hamowaniu silnikiem mają prawie zerowe zużycie paliwa - taki patent był nawet w gaźnikowym poldku - o ile się nie mylę odpowiadał za to zawór ZHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat :) Bo tak czytam i czytam i widzę, że zrobił się z tego niezły OT ;)

 

Nikt w sumie nie odpowiedział jednoznacznie jak to jest z tym komputerem, może ktoś ma jakieś nowe info - wystarczą same zegary czy też nie?? Co zrobić, żeby cieszyć się wskazaniami komputera? :027:

Zegary to sam wyświetlacz, sprawdz wyprowadzenia o model komputera bo to on zapewne steruje tymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...