Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K11 95' czasowy przełącznik wycieraczek


Gość boloxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam micrę K11 z 95 roku. Problem polega na tym, że w moim modelu nie ma czasowego przełącznika wycieraczek (jest tylko wolny i szybki bieg). Jest to uciążliwe. Postanowiłem kupić manetkę z czasowym przełącznikiem, jednak okazało się, że sama manetka nie wystarcza.

Bardzo proszę o pomoc. Co jeszcze muszę mieć, żeby to uruchomić?

 

--

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boloxxx
najczęściej przekaźnik

 

Hmm fajnie :) . Tylko gdzie go w aucie szukać. Nie jest to raczej żaden z trzech przekaźników (licząc od dołu) znajdujący się po prawej stronie w skrzynce bezpieczników.

Proszę o pomoc .

 

--

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią 02 Mar, 2007 18:35 ]

Witam ponownie

 

Byłem w serwisie Nissana i okazuje się, że oprócz przełącznika wycieraczek muszę mieć: silniczek wycieraczek z odpowiednim modułem do pracy przerywanej oraz przekaźnik czasowego biegu wycieraczek (ponoć ciut wyższy, niż standardowe przkaźniki ale to mogła być subiektywna ocena pana z serwisu) + dodatkowy przewód łączący silniczek z w/w przekaźnikiem.

 

--

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushroom

Może zapytaj Zella, on to przerabiał w Almerze, jak zmieniał silnik na 2.0. Coś było napisane na ten temat, ale nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...