Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd a brak kata


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, juz nic sie nie odzywam

 

nie przejmuj sie ;) moj jest tak glosny ze wzbudza wszystkie alarmy, mam wyciete oba katy, przyciemnione tylne swiatla, kogos to szczypie w oczy? szczerze mnie to .... przegladu moj samochod z wiadomych wzgledow nie przejdzie wiec przechodzi na swoj specyficzny sposob :D

 

pozdrawiam swietych i prawielnych :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladu moj samochod z wiadomych wzgledow nie przejdzie wiec przechodzi na swoj specyficzny sposob

 

Juz traciłem na dzieje że jest na tym forum ktoś kto podobnie jak ja załatwia pewne sprawy ;)

 

Greg dzieki za słowa otuchy... :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam swietych i prawielnych

A hamulce to jak sprawdzasz? Jedziesz na boczna uliczke hamujesz i sprawdzasz czy nie sciaga? Sluchaj mnie to nie obchodzi jaki masz wydech czy szyby. Dla mnie mozesz je nawet zamalowac, ale przynajmniej takie rzeczy jak hamulce czy swiatla sprawdzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylson masz 22 lata i normalnie jakbym mojego tate słuchal,nie obraź sie stary ale każdy dla którego samochód to nie tylko kupa blachy służąca do wozenia d*py,ale coś w co wkłada serce i traktuje to powaznie w swoim zyciu nie jeździ autem az cos sie popsuje tylko od czasu do czasu wpada do zaprzyjaźnionego serwisu pogadac ze znajomymi,wstawia auto na serwis i mu sprawdzają,po drugie jeźdząc autem wyczuwa sie chociażby usterki w hamulcach,a te wychwalane przez was przeglądy to dopiero pic na wode...tam tak sprawdzają samochody że ręce opadają...czasami przechodzą takie graty ze szkoda słów,dlatego ja swoje auto pod względem technicznym sam pilnuje i sprawdzam czesciej niz raz w roku,a przegląd obowiązkowy to mam w d... to chodzi tylko o pieczątke dla policji,ja o swoje bezpieczeństwo dbam bez łaski stacji diagnostycznych.

Tu musze zgodzić sie z Gregiem bo on wie o czy mówie...ty widze nie wiesz i stąd różnica zdań,dlatego proponuje abysmy przestali polemizować kto ma racje...bo ja i greg mamy podstawy do tego zeby bić pieczątki "po swojemu" a ty masz podsatwy zeby jeździć i sprawdzać swoją Carisme na przeglądach,wydaje mi sie że dalszy spór na ten temat jest zbędny

 

Pozdrawiam tych prawych i sprawiedliwych,oraz tych co mają coś w aucie,przez co przegląd to problem :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam swietych i prawielnych

A hamulce to jak sprawdzasz? Jedziesz na boczna uliczke hamujesz i sprawdzasz czy nie sciaga? Sluchaj mnie to nie obchodzi jaki masz wydech czy szyby. Dla mnie mozesz je nawet zamalowac, ale przynajmniej takie rzeczy jak hamulce czy swiatla sprawdzaj.

 

nie napisalem ze nie jezdze na przeglady. przeglad mam. facet podniecal sie zawiasem. a co do hebli :?: tarcze org i klocki ferrodo ds performance wystarczy :?: na polce w garazu czeka juz nowy komplet brembo wiec bez paniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do swiatel to szczerze mowiac mam pierdolca ;) zawsze musze miec wszystkie sprawne i zawsze mam zapas. a swieca tak ze na przegladzie pan chcial podnosic ale poprosilem zeby zostawil w dol bo lepiej dziury widze :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

Pewnie jakbym miał czarne szyby i jakiś niestandardowy wydech (w odległych planach nawet myślę o tym) to też troszczyłbym się w podobny do was sposób o przeglądy, ale ostatnieog posta pisałem jak byłem chyba jakoś podkurwiony bo w sumie to doskonale was rozumiem, też mam zaprzyjaźniony warszat, ale taki który ma kompletną ścieżkę do badań diagnostycznych więc jakby co to pięczątka swoją drogą a ja i tak stan swojego samochodu będe miał taki że jestem pewny tego czym jeżdżę i tyle. A co do załatwiania przeglądów to chyba więcej zagrożenia na drodze stwarzają czterośladowe żuki i polonezy które już dawno powinny wymrzeć śmiercią naturalną a nie zawalać droge bo weź tu jedź za czymś takim jak nie ma jak wyprzedzić a on ci kopci w oczy, a ty ze strachem żeby coś mu nie wypadło i nie rozwaliło Ci nissanka :) A tak już całkiem Off Topic to u mnie kiedyś gliniarze poldunem wpadli tak w dziursko na drodze że zostawili cały tylny most no mówię wam polewka była nie z tej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnieog posta pisałem jak byłem chyba jakoś podkurwiony

 

zostanie wybaczone.... :D

 

A tak całkiem poważnie,gdybysmy usiedli przy piwku to napewno bym ci wyjaśnił od A do Z dlaczego tak jest i przyznałbys mi racje

 

Pozdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...