Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

włącznik oświetlenia kabiny samochodu


lukeswirus

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje włączników światła kabiny pasażera do drzwi pasażera i bagażnika, które również są od alarmu i nie mam poojęcia gdzie tego szukać i dokładnie pod jaką nazwą to moge znaleźć. Wszystkich znających temat proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Włącziki światła kabiny masz troszke niżej od miejsca zaznaczonego przeze mnie szczałką. Jest to taki włącznik naciskowy w gumowej czarnej osłonce przykręcony do nadwozia przy drzwiach.

 

micra05syn5.jpg

 

A co do włącznika światła w bagażniku t wogóle takowe światło masz? Bo ja nie mam także Ci nie pomogę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tego szukać i dokładnie pod jaką nazwą to moge znaleźć

Wyłącznik krańcowy, o ile o to Ci chodziło. Na allegro widzę, że są po 3-4 PLN, ale niezupełnie takie, jak przy drzwiach w micrze. Popytaj w dowolnym sklepie motoryzacyjnym, powinni mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przypadkowo natrafiłem na takie krańcowki, trochę są inne ale rozmiarowo pasuja do Micry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawlo1030

Czy ten wlacznik pasuje do micry? bo od strony pasazera zapala swiatlo w kabinie a od kierowcy dodatkowo piszczy jak masz zapalone swiala i otworzysz drzwi.Co do klapy bagaznika wlacznik jest zintegrowany w zamku klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...