Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

woda leci do srodka


Gość freeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość freeman

witam jak w temacie a miamowice po wczorajszej ulewie mam wode na wycieraczce od strony pasarzera i to nie jest rozszczelniona szyba tylko leci mi przez wentylator i mam pytanie czy ktos z was wie czy moze w podszybiu tam gdze jest zasysane powietrze do wnetrza sa jakies kanaly odprowadzajace wode moze mam zapchane prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w skrócie:

na zewnątrz auta demontujesz plastikowe podszybie od strony pasażera (przykręcone chyba na jedną śrubkę i jeden zatrzask, nie trzeba demontować wycieraczek) i uszczelnisz klejem (ewentualnie dobrym silikonem sanitarnym) taki biały plastikowy element po szybą służący do pozycjonowania przedniej szyby przy montażu auta. Na podszybiu zdaje się że jest jeszcze chyba jeszcze jakaś jedna śrubka z uszczelką, która też lubi się wykruszać. To też musisz uszczelnić.

Pozdrawiam

Tomi

PS. Cieknąca woda to częsta przypadłość Primer i Almer (mi ciekło w Primerze P10 i Almerze) choć przyczyna czasem bywa różna i nie można na 100% powiedzieć, że u każdego cieknie w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...