Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"Wiosna , panie sierżancie" - straty po zimie


dzemik

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodałem kółka całoroczne.

 

Przy okazji przegląd podwozia, śruby pod skrzynią na miejscu.

 

Odkryłem dziwną plastikową skrzynkę zamocowaną na podwoziu pod fotelem pasażera. Wiecie co to ? Czujnik kurtyn bocznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wiosna, przecież dopiero 1 marca... ja tam myślę że zima jeszcze nas zaskoczy ;-)

 

btw: kółka to zapodałeś chyba letnie, bo nazywanie ich całorocznymi przeczy temu że w zimie zakładałeś inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tamte opony to bym raczej nazwał snieżne , bo chociaż mają oznaczenie M+S to na błoto się nie nadają.

Teraz u mnie raczej wszystko błotne, w nocy jedynie mrozi.

 

Na Snow Scorpionach można się utopic w błocie.

 

A generalnie wiosna niedługo - przyszły tydzień 15 st. C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

A trzeba było se kupić Coopery albo Dunlopy Grandtrek to by i po błocie poszły.

U mnei strat nie ma :D

Skrzynce się przyjrzę

A zwróćcie uwagę nba przednią ścianę skrzyni ładunkowej. Czy aby napewno nie przecieka wam gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlopy Grandtrek to by i po błocie poszły.

 

Do czasu we czwartek próbowałem wjechać parchem na zbocze ok. 30%. W środe bez zająknięcia na jałowym (4LO) prawie. Pierwszy dzień jak odpuściło a tam gliny pylaste więc ślisko się zrobiło jakośc dziwnie i jak na trawersie zaczął mi czołg zsuwać sie bokiem to Grantreki nic nie mogły zdziałać. Poszedłem w dół na kreche. Ale w wiertni to się najadłem stracha bo wysoka i chłopaki przekładali świdry z lewa na prawo jako balast (w końcu 15świdrów to hakieś 250kg:)).

Czekam aż obeschnie.

PO zimie zero strat, ni prawie przytarta skrzynka rozdzielcza w Gazeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...