Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

help!!!


katt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zatrzasnąłem jedyny kluczyk do mojej almery n15 w samochodzie.

 

Co mam zrobić żeby sie dostać do niego w najmniej bolesny sposób?

 

Poradźcie coś :(

 

Da radę coś zrobić bez pomocy fachowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzasnąłem jedyny kluczyk
użyj zapasowego

 

umiejetnosc czytania :D

 

 

A tak odpowiadajac na temat...

albo proba zsuniecia szyby, wybicia lub znalezienie "przyjaciela" lub firmy ktora wlasnie "oficjalnie wlamuje sie" w tego typu sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest juz po wszystkim,ale na przyszłośc:bieżemy kawałek sztywnego drutu (ok.1m)na końcu robimy zagęcie(90stopni)wolamy kogoś do pomocy(jest łatwiej)odginamy z czuciem drzwi (gorna ramka szyby)wkladamy nasz skomplikowany tecznicznie przyżąd(drut) i próbujemy otworzyć za przycisk ryglujący(taki mały w klamce)lub za samą klamke.można jaszcze wyjąć małą szybke z tylnch dżwi ale to juz bardziej skpmplikowany zabieg.WIEM Z AUTOPSI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRZYBIE!!

Oczy bolą od twojej ortografii!!! :!!: Można spróbować też o ile ma sie wprawe drutem pogrzebać w kostce zamka... ale polecam telefon do fachowca od zamków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ortografią mam problemy od podstawówki :/ jeśli auto ma centralny zamek to są takie dwa magiczne kabelki pod maską silnika polączyc i otwarte:0.

widze ze robi sie tu mały poradnik włamywacza :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcos26
z ortografią mam problemy od podstawówki :/ jeśli auto ma centralny zamek to są takie dwa magiczne kabelki pod maską silnika polączyc i otwarte:0.

widze ze robi sie tu mały poradnik włamywacza :027:

 

hihihi a ja proponuje od srodka pociagnac za klamke i tez sie drzwi otwarza:P:P:P

albo odblokowac rygielek P:P:P

 

Jak chcesz polaczyc te 2 kabelki bez otwierania maski??? aby otworzyc maske musial bys sie dostac do srodka :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz WPR

Odchylamy czyms uszczelke od szyby na dole, wtykamy dwa kliniki zeby nie trzeba bylo tego trzymac i szukamy skobelka tym drucikiem o ktorym byla juz mowa, za pierwszym razem moze to potrwac zeby znalezc to miejsce ale na przyszlosc bedzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto ma centralny zamek to są takie dwa magiczne kabelki pod maską silnika polączyc i otwarte:0.

Maske mozna otworzyc od zewnatrz tylko ciekawi mnie na ile to jest wiarygodne z tymi kabelkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27

Praktykowałeś ten sposób? U mnie jest tak naćkane że nie ma gdzie ręki włożyć(chłodnica od klimy itp.), a tak poza tym to nie wiem jak bez kanału sięgnąć ręką do tej linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto ma centralny zamek

 

Nie kojarzę, czy w tym aucie też, ale po odchyleniu nadkola można ujrzeć wiązkę wychodzącą z drzwi...

 

Porad od cholery, tylko winowajca się nie odzywa. Może wybrał najtańszą szybę, bo i tak bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak radził grzyb (dzięki) nawet szybko poszło i zauważyłem że poprzedni właściciel musiał to samo próbować bo w rogu drzwi był mały odprysk lakieru.

 

Myślałem o złapaniu drutem wajchy bagażnika ale od strony pasażera drzwi jakoś jakby słabiej dolegały tylko musi być w miarę sztywny drut żeby tą kostkę od zamykania przesunąć.

 

Aaa.. pytałem w ASO o dorobienie kluczyka - koszt 250PLN - chodzi o imobilajzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też przeturlac auto na dach i nim potrząsać . Jak dobrze pójdzie, kluczyk sam wypadnie ze stacyjki. Wtedy wystarczy lekko odgiąć drzwi i tak operować leżącym na dachu autem, by kluczyk gładko po podsufitce zsunął się wprost w szczelinę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcos26

z tego co mi wiadomo magik ktory od telefonu do pojawienia sie na miejscu potrzebuje max godzine bierze okolo 100zł za awaryjne otwarcie auta i zrobi to w mniej niz minute. Ja bym zaplacil ta stowke mila klopot z glowy w bardzo szybkim czasie a ta stowka by mi zawsze przypominala aby pilnowac kluczyka i 2 raz go nie zatrzasnac. W koncu kazdemu moze sie zdarzyc:) A na przyszlosc warto dorobic sobie drugi kluczyk aby miec cos w rezerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Borkach Ziom zatrzasnal kluczyki w autku, zebrali sie wszyscy z N15 az znalazl sie kluczyk ktory otworzyl bagaznik.

Tylko kluczyk, ktorym sie "wlamalismy" byl od P10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiac petelke na końcu drucika,odchylamy drzwi ,łapiemy dzwignie od klapy tylnej i pociagamy,wchodzimy przez bagaznik.

 

A jak ma sedana :?: :D

nie ma znaczenia, że sedan. Od bagażnika można pochylić fotel i wejść do środka :-) Powąznie, sprawdzone w praktyce po zatrzasnieciu kluczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzyb, To napiszesz co to za kabelki ?

mrówka 27, Ubrudzic sie trzeba ale jesli jest taka awaria to nie mysli sie takimi kategoriami.

Mialem kilka przypadkow gdzie znajomym otwieralem auta, co nie oznacza ze kazde mozna otworzyc latwym sposobem.

Ciekawi mnie ciagle teoria z tymi "kabelkami" bo jakos niedowierzam temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klajgus

a ja tak czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam sie KTO JE JESZCZE CZYTA OPRÓCZ NAS :| przyznam ze temat interesujący ,ale ale niezbyt bezpieczny dla naszych alemrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam sie KTO JE JESZCZE CZYTA OPRÓCZ NAS :| przyznam ze temat interesujący ,ale ale niezbyt bezpieczny dla naszych alemrek

 

Refleksja słuszna aczkolwiek spóźniona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...