Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Co wlać?

Guest MACK

Recommended Posts

Kupiłem właśnie Primerkę P11 1600 benzyna 1996 r. Chciałbym wymienić olej ale nie wiem na jaki się zdecydować ( nie wiem jaki był wcześniej)

Guest jarkk

Yaroo coś mi się wydaje że po przeczytaniu tego wątku kolega MACK bedzie miał tylko większy mętlik w głowie.

Jeżeli wiesz co było lane wcześniej to lej to samo.

Mam ten sam silnik i przy zakupie auto miało na liczniku 125 kkm, nie wiedząc co było wcześniej zalałem mobilem 5w-50 i i do tej pory (161kkm) od wymiany do wymiany jest wszystko w najlepszym porządku.

Guest Yaroo
Jeżeli wiesz co było lane wcześniej to lej to samo.

Tiaa ale on nie wie co było lane wcześniej. ;)

:P

Guest Sauron

Yaroo,

Tiaa ale on nie wie co było lane wcześnie
to sie leje oleje pośrednie.. półsyntetyczne.. poprzedza sie sie to myciem silnika specjalnymi płukankami dodawanymi do oleju przed sama zmiana oleju!! jak sie silnik rozszczelni w co wątpię, to na jakims głupim simeringu. jeśłi zas wypłukuje sie nagar gdzies z zakamarków silnika i zaczyna podbierać olej to wlewa sie olej mineralny i po robocie. zmiana jakiegoś uszczelniacza to raczej nie pieniądz, a przynajmniej wiem na czym stoję.

polecam jednak zakup oljów z formułą :duże przebiegi" np. po 100.00o km.. ratuja uszczelniacze wszelakie i maja duża lepkość co oszczędza silnik

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...