Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie przycisków w Almerze N16 2006 r.


Gość rskorup1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rskorup1

Witam serdecznie,

Proszę o informację - konsultację ( Almera N16 Visia) na temat:

- czy przyciski sterowania szybami i centralnym zamkiem umieszczone na drzwiach kierowcy są podświetlone? U mnie PODśWIETLONY tylko przycisk AUTO????

- czy joystick sterowania szybami oraz regulacja podniesienia świateł też posiada podświetlenie?

 

Jak operować nimi w nocy, po omacku???

Czy mam zbyt wysokie wymagania, czy też ten typ tak jest wyposażony?

W skodzie były......

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podświetlone jest tylko AUTO

Chyba ci chodziło przy tym drugim pytanku o joystick sterowania lusterkami ;) - i też nie posiadają podświetlenia. chyba że sobię podłączysz jak nie to w nocy na macankę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze podczas jazdy małą lampkę halogenową w zębach (między jedynkami) i jeśli chcę np. podregulowac lusterka lub uchylić szybe pasażera - językiem ją włączam (włanczam?) i ustami kieruje strumień światła tam gdzie trzeba. Brzmi absurdalnie? Ale wierzcie mi, odrobina wprawy i będzie miodzio... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecić oczami - słusznie - niedoróbek producenta jest znacznie więcej np. brak podświetlenia schowka.... - i osobiście tego mi bardziej brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinde

arek N16 2,2 Di napisał

chyba ci chodziło przy tym drugim pytanku o joystick sterowania lusterkami

 

jednak pewnie koledze chodziło o joystick od regulacji świateł, który OCZYWIŚCIE nie jest podświetlany:) dobrze że zegary mają podświetlenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tez sie dziwiłem, że w starych almerach/primerach jest wszystko podswietlane a w nowej N16 nic tylko jeden jedyny przyciski AUTO-śmieszne albo inaczej skromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...