Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektroniczny System Antykorozyjny


duczekzabrze

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym sądzicie...?http://www.allegro.pl/item168777145_korozji_mowimy_stop_zabezpiecz_swoje_auto_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duczekzabrze, tylko dalczego walą ocynk na blache zamiast tego cudu techniki.. :kosci:

 

hm... w sumie racja :D ale jak myslisz...?? moze taie cos dawac... bo o ile wiem to jak przez blache błynie prąd to ona szybciej koroduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile łapię treśc tego opisu to znaczy ze cała buda jest poddana działaniu napięcia w ten sposób aby zamienić bieguny .. wilgoć tworzy biegun ujemny (bo do nie wędrują wędrują jony dodatnie z karoserii) a sama buda biegun dodatni... przy czym na moje oko to cała buda samochodu jest włąśnie na minusie... zabezpieczenie ma odwrócić te potencjały.. tylko że ktoś zapomniał, powiedzieć że przez budę juz płyną prądy (od +12V) i to przez wszystkie punkty masowe.. a jest ich conajmniej kilkanaście

 

z drugiej strony piszą o zabezpieczeniu konstrukcji metalowych umieszczonych w ziemii.. tam można sie zastanawiać...choć konstrukcje metalowe to włąsnie ładunek ujemnych elektronów, bo w matalu nośnikiem ładunku jest przede wszystkim ujemny elektron, to i nie bardzo chciałyby wędrować do ziemii.. kwestia uzyskania energii...

znowu raczej sama chemia działa... powstaja związki chemiczne

 

aby nie było korozji to raczej należałoby sie zająć procesem utleniania warstw lakieru.

 

a poza tym właśnie wstałem i nie mam głowy do wysnuwania wniosków..

ja bym tego nie kupił..

 

lepiej zaoszczędzij na gazie..

kumpela to ma i kupuje do drugiego samochodu teraz magnetyzery

 

p.s. dlaczego nie widać że wyraz magnetyzery to jest link??? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...