Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navary na rajdzie Kaszuby 2007


Gość ralf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś odbył się rajd Kaszuby 2007. Jak ktoś ma wątpliwości co do tego czy Navka jest terenowa czy uterenowiona to polecam linki poniżej.

 

 

Sorry stary ale przez takie kałuże przejeżdzałem zwykłą nyską TINO i tylko wszyscy dziwili się dlaczego ma podwozie w takim stanie i błoto na dachu. Picupem wyjazd z rzeczki był całkiem całkiem (przez niespodziewany próg) brawo dla gościa za decyzję żeby nie jechać prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Kaszubi akurat nie przejeżdzałem ale bluzg mokrego błotlka na lakier to lunbie najbardziej

I pomyśleć ze kobiety za poklepywanie błotkiem płacą w SPA tyle co kosztuje przyzwoita winda :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pomykałem trochę po górkach i powiem , że chyba najbardziej lubię jak z błotnistej kałuży leci woda z błotem wprost na szybę.

 

Gdzieś czytałem , że Navara ma bardzo nisko zderzak i osłony , żeby woda nie leciała na przednią szybę :diabel2: Jakoś im się nie udało . Wystarczy przy prędkości 40 km/h wjechać w bajorko i od razu przednia szyba i zalana. Na szczęście czujnik deszczu dobrze działa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pomykałem trochę po górkach i powiem , że chyba najbardziej lubię jak z błotnistej kałuży leci woda z błotem wprost na szybę.

 

tyż to lubię ale potem ręczna wycieraczka żeby błocka nie profanować :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boris.blank

Gorszego serwera nie było ? te reklamy mnie dobijają...

Co do terenu...taki teren to moja matka dwa razy dziennie pokonuje fiatem uno :D

Tylko czasem samochód musi zostawiać przed brodem jak bobry tamę postawią.

Widać, że jechała klasa turystyczna.

 

Niemniej ja was pazdrawliaju...

 

tr1.jpg

 

tr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Dziś odbył się rajd Kaszuby 2007. Jak ktoś ma wątpliwości co do tego czy Navka jest terenowa czy uterenowiona to polecam

. Ralf ja rozumiem, nowy samochód i trzeba gdzieś zrobić ten ,,pierwszy raz,, ale w latach 80 moim starym zaporożcem jadąc do klienta przejeżdżałem przez głębszą rzeczkę bez bólu. Problem był tylko na środku gdzie nurt był szybszy i Iwan chwilami zaczął tracić grunt pod kołami ale dało radę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...