Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Navary na rajdzie Kaszuby 2007

Guest ralf
 Share

Recommended Posts

Guest Wojan
Witam,

Dziś odbył się rajd Kaszuby 2007. Jak ktoś ma wątpliwości co do tego czy Navka jest terenowa czy uterenowiona to polecam linki poniżej.

Sorry stary ale przez takie kałuże przejeżdzałem zwykłą nyską TINO i tylko wszyscy dziwili się dlaczego ma podwozie w takim stanie i błoto na dachu. Picupem wyjazd z rzeczki był całkiem całkiem (przez niespodziewany próg) brawo dla gościa za decyzję żeby nie jechać prosto.

Ta pierwsze bajorko które przejeżdżałeś - całkiem przyjemna :one:

Guest Wojan

ja na Kaszubi akurat nie przejeżdzałem ale bluzg mokrego błotlka na lakier to lunbie najbardziej

I pomyśleć ze kobiety za poklepywanie błotkiem płacą w SPA tyle co kosztuje przyzwoita winda :diabel:

W sobotę pomykałem trochę po górkach i powiem , że chyba najbardziej lubię jak z błotnistej kałuży leci woda z błotem wprost na szybę.

Gdzieś czytałem , że Navara ma bardzo nisko zderzak i osłony , żeby woda nie leciała na przednią szybę :diabel2: Jakoś im się nie udało . Wystarczy przy prędkości 40 km/h wjechać w bajorko i od razu przednia szyba i zalana. Na szczęście czujnik deszczu dobrze działa. :D

Guest Wojan
W sobotę pomykałem trochę po górkach i powiem , że chyba najbardziej lubię jak z błotnistej kałuży leci woda z błotem wprost na szybę.

tyż to lubię ale potem ręczna wycieraczka żeby błocka nie profanować :))

Guest boris.blank

Gorszego serwera nie było ? te reklamy mnie dobijają...

Co do terenu...taki teren to moja matka dwa razy dziennie pokonuje fiatem uno :D

Tylko czasem samochód musi zostawiać przed brodem jak bobry tamę postawią.

Widać, że jechała klasa turystyczna.

Niemniej ja was pazdrawliaju...

tr1.jpg

tr2.jpg

Guest Wojan
Tylko czasem samochód musi zostawiać przed brodem jak bobry tamę postawią

zmotaj jej snokera do uno to i bobry nie groźne :diabel:

Guest boris.blank

nie będzie potrzebny - właśnie szykuję jej Vitarę (muszę zrobić mały lift coby 30'' koła weszły) więc Uno pójdzie precz.

Tu przykład Navary , która może pojechać na Kaszubię 2008:

af545bd18b04c105m.jpg

Guest ika74
Tu przykład Navary , która może pojechać na Kaszubię 2008:

Obrazek

no prosze i od razu wiadomo w jakim kierunku isc po zakonczeniu okresu gwarancji fabrycznej :D

• 1 month later...
Guest kolumb
Witam,

Dziś odbył się rajd Kaszuby 2007. Jak ktoś ma wątpliwości co do tego czy Navka jest terenowa czy uterenowiona to polecam

. Ralf ja rozumiem, nowy samochód i trzeba gdzieś zrobić ten ,,pierwszy raz,, ale w latach 80 moim starym zaporożcem jadąc do klienta przejeżdżałem przez głębszą rzeczkę bez bólu. Problem był tylko na środku gdzie nurt był szybszy i Iwan chwilami zaczął tracić grunt pod kołami ale dało radę. Pozdrawiam