Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

cieknie a przegłąd tuż tuż


bandi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

olej mi leci w skrzynce biegów z wybieraka biegów na dole :( w p-10 jak to uszczelnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej mi leci w skrzynce biegów z wybieraka biegów na dole

 

Wymienić uszczelniacz, istnieje taki. Albo tuż przed przeglądem elegancko pozbyć się śladów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
flaszeczka

 

Jark byłbym ostrożny z takimi pomysłami bo na forum jest tylu "prawych i sprawiedliwych" że sam jestem w szoku :/ jak ostatanio napisałem że załatwiam przeglądy sobie i kolegą bo mają ciemne szyby do mnie zbesztali że jestem zły.... ;)

 

Ale ja nadal stoje na swoim i popieram twoj pomysł, dobry Jack Daniels i diagnosta juz oleju nie zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojowo,

to jest polska - i tu trzeba sobie radzić. ;)

 

jest tylu "prawych i sprawiedliwych"

Taaa, to tak jak ekolodzy, którzy przykuwali sie do zapory w czorsztynie podczas jej budowy - ciekawe gdzie byli jak to dzięki tej zaporze nie doszło do ......

 

szkoda słów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:diabel: dobrze że nie wszyscy na tym forum starają sie być " bardziej papiescy od Papierza "

Spokojowo,

to jest polska - i tu trzeba sobie radzić.

 

Zgadzam sie w 100% Polska to dzungla i albo jestes na końcu łancucha pokarmowego albo jestes ofiarą...

 

Pozdrwiam wszystkich sprawiedliwych :fuckyou:

 

Pozdro dla Jarkk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek nie bierz sobie tego do serca...mi od samego początku chodziło tylko o to że Wy nie mogliście zrozumieć że nie dostaniesz przeglądu jeżeli masz przednie boczne szyby przyciemnione mocnej niż 30% a ja wcześniej tak własnie miałem ( 50% ) i teraz w nissanie też tak zamierzam zrobić...bez lewego przeglądu nie masz szans na dostanie pieczątki do dowodu.

Nie wiem jak wam moge to jaśniej wytłumaczyć i zebyście mnie zrozumieli i to dlaczego ja akurat bije pieczątki bez zbędnych przeglądów

 

Pozdrawiam i przepraszam jezeli kogos uraziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz mialem lewy przeglad

 

To ty też zbój jestes :diabel2: w szkole pewnie też na klasówkach ściągałeś, także wiecej grzeszków mozna sie doszukać ;)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...