Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

cieknie a przegłąd tuż tuż

bandi
 Share

Recommended Posts

olej mi leci w skrzynce biegów z wybieraka biegów na dole :( w p-10 jak to uszczelnić ?

olej mi leci w skrzynce biegów z wybieraka biegów na dole

Wymienić uszczelniacz, istnieje taki. Albo tuż przed przeglądem elegancko pozbyć się śladów. ;)

• 2 weeks later...

podjedz no kanał w drodze na przeglad, szmateczka przejedziesz:P i wyglada jak z fabryki:P

Guest Gringo
flaszeczka

Jark byłbym ostrożny z takimi pomysłami bo na forum jest tylu "prawych i sprawiedliwych" że sam jestem w szoku :/ jak ostatanio napisałem że załatwiam przeglądy sobie i kolegą bo mają ciemne szyby do mnie zbesztali że jestem zły.... ;)

Ale ja nadal stoje na swoim i popieram twoj pomysł, dobry Jack Daniels i diagnosta juz oleju nie zobaczy ;)

Guest jarkk

Spokojowo,

to jest polska - i tu trzeba sobie radzić. ;)

jest tylu "prawych i sprawiedliwych"

Taaa, to tak jak ekolodzy, którzy przykuwali sie do zapory w czorsztynie podczas jej budowy - ciekawe gdzie byli jak to dzięki tej zaporze nie doszło do ......

szkoda słów :D

Guest Gringo

:diabel: dobrze że nie wszyscy na tym forum starają sie być " bardziej papiescy od Papierza "

Spokojowo,

to jest polska - i tu trzeba sobie radzić.

Zgadzam sie w 100% Polska to dzungla i albo jestes na końcu łancucha pokarmowego albo jestes ofiarą...

Pozdrwiam wszystkich sprawiedliwych :fuckyou:

Pozdro dla Jarkk ;)

Guest Gringo

Misiek nie bierz sobie tego do serca...mi od samego początku chodziło tylko o to że Wy nie mogliście zrozumieć że nie dostaniesz przeglądu jeżeli masz przednie boczne szyby przyciemnione mocnej niż 30% a ja wcześniej tak własnie miałem ( 50% ) i teraz w nissanie też tak zamierzam zrobić...bez lewego przeglądu nie masz szans na dostanie pieczątki do dowodu.

Nie wiem jak wam moge to jaśniej wytłumaczyć i zebyście mnie zrozumieli i to dlaczego ja akurat bije pieczątki bez zbędnych przeglądów

Pozdrawiam i przepraszam jezeli kogos uraziłem ;)

Guest misiek_83

Spoko,nie przejmuj sie tak ;) Przyznam sie ze raz mialem lewy przeglad ale tylko raz.Nie mialem akurat kasy na drazki :) Pozdrawiam

Guest Gringo
raz mialem lewy przeglad

To ty też zbój jestes :diabel2: w szkole pewnie też na klasówkach ściągałeś, także wiecej grzeszków mozna sie doszukać ;)

Pozdrówka