Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tajemne moce władające moją Primerą


Gość mas444
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki bogu widze że nie tylko ja mam takie zboczenie...

To jak rozmowa w klubie AA,każdy sie powoli przyznaje że ma chopla na punkcie swojego auta...

 

Ale to fajnie poznać tylu pozytywnie zakręconych jak ja ludzi

 

Pozdrawiam

Ja tam lubię i szanuję ludzi któży potrafią sami zadbać o swoje auto nie traktując go jak zwykły środek transportu. Nie podobają mi się komentarze w stylu "przestań to tylko samochód" albo "nie masz w co kasy pakować". ;) Jak popatrze czasem jak znajomi traktują swoję wózki to ręce opadają. Jeździ to porysowanym, zmatowiałym i brudnym a 10 zł ma wosk mu szkoda. Albo listwa mu z drzwi odstaje na pół metra to on czeka aż odpadnie zamiast coś z tym zrobić. Trzymajcie się chłopaki. Respect dla was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

A to jeszcze tu zapytam żeby nie zakładać nowego wątku jaki wosk najdłużej pozostaje na karoserii i jaki byście polecali?? a teraz wybaczcie ale jadę w końcu umyć moją primerkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po przeczytaniu Waszych postow doszedlem do nastepujacego wniosku: NIE JESTEM SAM :) . W Anglii pracuje jako maintenance engenieer (odpowiednik naszego inzyniera utrzymania ruchu), caly czas pracuje z maszynami. Wydawac by sie moglo ze po powrocie do domu powinieniem miec dosyc wszelkich maszyn itd. Ja tymczasem caly czas staram sie aby moj samochod pracowal perfekcyjnie, lubie miec w nim nieskazitelny porzadek. Moi sasiedzi uwazaja mnie juz chyba za jakiegos zakreconego faceta, poniewaz w samochodzie i wokol niego spedzam naprawde duzo czasu.

Jest takie stare powiedzenie ludzi pracujacych ze wszelkimi urzadeniami mechanicznymi: "Okaz maszynie serce a ona odplaci ci tym samym"

Dziwie sie ludziom ktorzy potrafia robic setki kilometrow we wlasnym samochodzie, z kilkunastocentymetrowa warstwa brudu i smieci na podlodze, z zachlapanymi od roku reflektorami, minimalna iloscia oleju i plynu chlodniczego.

 

Dobrze jest spotkac ludzi dla ktorych samochod to nie tylko srodek transportu, lecz rzecz ktora posiada dusze.

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie swoich samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Normalnie jak z Folderu :one:

 

u mnie najpierw są rodzice,poźniej Primera.....długo długo nic i w końcu moja połówka ( jakby to usłyszała,zabiłaby mnie chyba

 

U mnie prawie tak jest, ale te ciagłe dopytywania na co kasę wydałem :D .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie tak jest, ale te ciagłe dopytywania na co kasę wydałem .......

 

Mnie dzieki bogu nikt z kasy nie rozlicza, bo każdy wie że każde wolne środki i tak przeznacze na samochód,auto ma to do siebie że zawsze znajdzie się coś co można wymienić,poprawić,ulepszyć itd.

"Okaz maszynie serce a ona odplaci ci tym samym"

świete słowa kolego,świete słowa....

będe musiał oddać ją w ręce gazowników, bo na benzynce troche kosztuje ta jazda

Widze że jestes w moim wieku i trzeba cie zrozumieć że chcesz założyc LPG, ja jestem zagorzałym przeciwnikiem LPG ale czasami sytuacja ekonomiczna nas zmusza do tego aby podjąc takie kroki. Chociaz jak dla mnie z punktu ekonomi to sie nawet nie opłaca, bo za instalacje trzeba wywalić z 4 koła...to juz jest troche,dlatego ja wolałbym te 4 koła przelać do Coobcia na konto a poźniej podjechać do Wa-wy żeby mi wszystko zamontował do auta ;) ale to tylko moj punkt widzenia. Bullitt jak masz potrzebe założenia LPG to montuj, jako twoj rówieśnik stane po twojej stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

nie przesadzajmy 4 koła za sekwencje, za 2 już spokojnie założysz i to w przyzwoitym warsztacie, bo nie musi być drogi warsztat żeby był dobry, wystarczy że jest sprawdzony, ja narazie mam namiar na 2 warsztaty które są sprawdzone i w granicach 2000zł założą nie najgorszą sekwencję, a co do lpg to też bym nie zakładał ale benzyna idzie w górę, kredyt za auto trzeba spłacać, szkołę opłacić i do tego jeszcze na benzynie odchodzi mi w miesiącu około 900 zł więc siła wyższa z tym gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory jeśli sie pomyliłem co do ceny,ale kiedys tyle kosztowała, przynajmniej we Wrocławiu, płaciło się tysiaka od jednego cylindra...nie wiem jak teraz to wygląda cenowo dlatego myslałem że 4 koła. Masz racje cena benzyny idzie do góry, nie wiem ile teraz kosztuje bo i tak zawsze tankuje do pełna ale słyszałem w telewizorni że ponad 4 pln ma kosztować. Wiem co to znaczy płacic za szkołe,ja juz jestem na ostatnim roku i w tym roku obrona Magistra, także od lipca w portfelu będzie zostawac co miesiąc 400 pln wiec będzie można coś pomyślec nad zmianą auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod poztywnym wrażeniem i gratuluje bo autko naprawde wygląda jakby miało super kondycje, dopieszczone w kazdym calu...

Dzięki ale Ciebie pod względem "dopieszczania" to chyba nie przebiję ;) Żyleta ta twoja prima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja garazu nie mam,ale myjnia jest obowiązkowo, niektórzy mówią ze mam jak w aptece w samochodzie,nigdzie nie ma piachu,ani kurzu,a felgi nigdy nie są opylone...teraz na okres zimowy to wiadomo,ani czasu ani nie ma gdzie sobie posprzatac,juz niebawem zabiore sie za porzadki i znowu będzie można jeść z deski....

Ja juz sie bałem że to tylko ja mam takie zboczenie,bo wszyscy moji znajomi mowią że drugiego takigo nie znają zeby odkurzac czyste auto...

nie przejmuj sie u mnie w domku jest o to wojna ze rytułał mycia jest 2 razy w tygodniu a mama sie smieje ze mam wiecej kosmetyków do auta niz ona swoich . dziewczyna nie jest zazdrosna o inne tylko o primere ten samochod poprostu tak działa na ludzi chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh...to ja sie pochwale ze jak czeka mnie chocby wymiana plynu do spryskiwaczy ,tarcz ,klockow czy czegokolwiek to sie ciesze jak za gowniarza przed Gwiazdką :] pozdro dla pozytywnie zakreconych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze tu zapytam żeby nie zakładać nowego wątku jaki wosk najdłużej pozostaje na karoserii i jaki byście polecali?? a teraz wybaczcie ale jadę w końcu umyć moją primerkę :)

Polecam ci ten wątek. To mleczko z allegro super sprawa.

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=18599

a tu link do aukcji http://moto.allegro.pl/item168798361_rewel...ancja_reno.html

Ja sobie zamówiłem. Rewelka. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareq sprawdzałeś juz na swojej primerce to mleczko? Opisz jaki efekt,jak sie ściera, czy zostaje pyłek itd...

 

Z góry dzieki

Tak wygląda efekt zastosowania tego mleczka z allegro. Nie jest źle. Łatwiejsze w użyciu niż wosk. Łatwo się ściera. Jednym pociągnięciem szmatki. To nie jest pasta polerska więc nie ścierasz lakieru. Jest bardzo wydajne. Żeby zwiększyć wydajność warto nakładać za pomocą wilgotnej gąbki a nie na sucho szmatką. Super nadaje się też do szyb. Woda ładnie spływa i odzyskują połysk. Ogólnie za tą cenę warte grzechu. :)

1403071417fa1.th.jpg

1403071422dg9.th.jpg

 

Zdjęcia troche niewyraźne ale to z komórki. pzdr

W tym wątku jest więcej opinii. http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj na mszę, i to nie żałuj w koperte proboszczowi ... jak ręką odjął ...

Tak Tak, albo najlepiej dokonaj wpłaty na konto OJCA DYREKTORA on ci napewno pomoże, zobacz ilu moherom pomógł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...