Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przełożenie kierownicy


Gość Cassiuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cassiuss

Mieszkam tymczasowo w UK i kupiłem primiere p11. Chciałby spytać czy mozna przełożyć "ster" na właściwą strone, i ile taka operacja moze kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedziec ile to wyniesie. bedziesz musial kupic deske z chrzescijanina, wymienic swiatla, magiel, pewnie troche innych drobiazgow o ktorych nie mam pojecia. nie wiem tez jak wyglada proces dopuszczenia tego do ruchu. nie bedzie latwo znalezc kogos kto sie tego podejmie a cena napewno nie bedzie niska. osobiscie to odradzam. sprzedaj go na miejscu albo w Polsce na graty i kup z kierownica po slusznej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po ile w UK chodzą takie roczniki,ale podejżewam że nie dużo, wiec jak trafisz tam klienta to sprzedaj,wrócisz do kraju to sobie ściągniesz taką z Niemiec,albo w kraju kupisz,powinno ci wystarczyć na taki model od 10 do 12 koła pln, siedzisz w UK to pewnie jestes zarobiony ;)

Jeżeli chodzi o przekładke to jest to zawsze problematyczne,musisz nakupic gratów tak jak Greg ci powiedział,poźniej znaleźć kogoś kto ci to przełoży...pamietaj że jak polak rozbierze i poprawi po Nissanie to juz nie będzie tak chodzić i dzialać :P bez urazy dla poslkich grzebków,ale prawda jest taka że jak rozbierzesz deske i złożysz to może tam skrzypiec,tu piszczeć itd. Ja osobiście bym sie w to nie bawił i kupił oryginalną europejską wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cassiuss

słyszałem ze taka operacja przekładki jest mozliwa ale tylko w niektorych modelach aut. zalezy to od grodzi silnika no i jeszcze światła i wycieraczki.kowalo-mechanicy sobie radza z taką trudnościa tnąc i spawajac ale tego wolałbym uniknąć. cena takiego zabiegu to podobno ok 3tys pln . Biorąc po uwage ze autko nabyłem za około 5tys pln to.... zastanawiam sie. chodzi tylko czy jest to możliwe. moze ktos z was to wie?? no i nie mam pojecia jak z rejestracja takiego pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maacieq

3 do 6 z tego co wiem ale raczej bym sie skłanial do 3-4, trochę roboty jest przede wszystkim szukania części - myślę że w papierach nie ma danych co do kierownicy więc normalka, przgląd i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne że mieszkamy w Polsce,a w tym kraju jak juz wiadomo wszystko jest możliwe, mieliśmy prezydenta elektryka,teraz nami rządzi kościół, to napewno nie będzie problemu z przełożeniem kierownicy z prawej na lewą strone...POLAK POTRAFI...także kwestią tylko będzie cena...ale zastanów się czy sie opłaca,bo ja nie podejmowałbym sie takiej przekładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin8211

Da się to przełożyć, kolega to robił ale tak jak pisali koledzy to nie to samo. Miał problemy z elektryką, wszystko się psuło(abs, światła, lusterka, centralny, centralny i centralny), deska skrzypiała, poduszka sama kiedyś wystrzeliła, jego części kosztowały 1000 zł sam to przekładał z rejestracją nie było problemu auto szybko sprzedał aby się nie męczyć. Więc proponuje sprzedać tam lub przywieść i sprzedać tu dostaniesz za nie około 3000 zł, lepiej dołożyć i kupić coś europejskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...