Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeglad po 30.000 tys????GDZIE????


Gość Chińczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chińczyk

Witam. moja almerka powinna miec juz drugi przeglad. Wiem, ze w ASO biora kolo 1000 zl. Jestem z Trojmiasta, moze wiecie gdzie da sie to zrobic taniej, solidniej t.p. Almeta 1.5 DCi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. moja almerka powinna miec juz drugi przeglad. Wiem, ze w ASO biora kolo 1000 zl. Jestem z Trojmiasta, moze wiecie gdzie da sie to zrobic taniej, solidniej t.p. Almeta 1.5 DCi

 

ten temat zostal niedawno poruszany (tez w 3city); ja odradzam KMJ (monopol w 3miescie) - bo to obsluga daleka od standardu ASO;

 

najblizej wiec chyba Elblag, - ktos tam ich chwalil;

ja sam niebawem taki przeglad robie, wiec daj znac gdzie pojechales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Proponuję samemu, kosz niewielki a robota prosta. Olej ~150, filtr oleju purflux ~25 zł (oryginał renault),filtr p.pyłkowy ~35, plus polecam czyszczenie zacisków ~pasta miedziowa 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chińczyk

samemu niebardzo, nie mam miejsca gdzie moglbym to zrobic....... Zastanawiam sie nad serwisem renault....Maja takie same silniki.... Jak mysliscie??? Moze maja nizsze ceny???Daloby rade??? Slyszczeliscie cos o serwisie Q-service?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales ze Twoja Alma ma miec drugi przeglad, a w temacie piszesz - przeglad po 30 gdzie?

 

dci ma pierwszy przeglad po 30, anyway - jezeli jest na gwarancji - to nie rob sam ani nie jedz do renault, nissan musi Ci gwarancje podbic.

 

co innego jak nie masz juz gwarancji - nie jedz do zadnego ASO, bo przeplacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, pierwszy przegląd jest po 30 tys. w dieslu. Samemu na gwarancji-szkoda trochę jej. Poza tym wymiana samego oleju, filtra po 30 tys. w dieslu to za malo. Czynności masz w instrukcji można skorzystać, ale zastanów sie czy warto gwarancje tracić. W wawie przegłąd taki to ok. 1000 zeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chińczyk

samochod nie jest juz na gwarancji, minal juz 3 rok..... Pierwszy przeglad zrobilem po 15 tys.. mniej wiecej po roku uzyktownia...Zawsze robilem co 15 tys km...Dbam o moje auta...Teraz wychodzi, ze ma miec przy 30....tys.. Przy tym przebiegu trzeba wymienic olej, filtr oleju, przeczyscic filtr paliwa, wymienic jakis filtr czastek stalych, wymienic plyn hamulocwy..i wiele rzeczy posrpawdzac.....Znacie moze jakies solidne warsztaty???w TROJMIESCIE??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Chińczyk proponuję poczekaj do wiosny. Wtedy wymień olej i całą resztę. Przegląd możesz zrobić w shel serwie (Gdynia na Morskieij. Zapłacisz połowę tego co w serwisie. Olej możesz kupić u nich coć osobiście kupuję w makro, filtr tak jak wyżej. wymiana płynu hamulcowego to około 70 złoty (fajnie bo robią to podciśnieniowo). filtra cząstek stałych nie ma w almerze. Polecam jeszcze czyszczenie zacisków (serwis chyba 150 zł) nie wiem jak u nich. Można się oczywiście targować (są skorzy do rabatów). Jest prawo unijne, które obecnie pozwala robić przeglądy gwarancyjne nie tylko w serwisie, tylko pytanie co oni na to ale na pewno z cheią wbiją ci wszystkow do książki serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...