Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr kabinowy/przeciwpyłkowy Zaffo Italy.


Gość bemol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patriot

Ja kupilem tej firmy z miesiac temu do N15. Powiem tyle, ze ledwo pasuje, schowek musze na sile zamykac, bo uchwyty za bardzo wystaja. Co do dzialania ciezko powiedziec, nie widze, zeby jakies paprochy lecialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
czy warto go kupić czy lepiej dołożyć i kupić inny.

 

Nie namawiam i nie odradzam. Ja kupiłem bo był jedyny do N16 z wkładem węglowym na rynku ( cena była 39 zł + koszt przesyłki ), używam, nie żałuję tym bardziej, że oryginalny nissanowski, bez wkładu węglowego, w ASO kosztuje coś ok. 100 zł. Decyzja należy do Waćpana.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..mysle, ze wynalazki nie zawsze sa dobre

 

Zgadza się nieraz można się przejechać, ale mi zależy na tym żeby filtr był z wkładem węglowym a tych na rynku nie ma zbyt wielu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam w N16, jest z niego zadowolony. Szyby przestały parować a jeśli chodzi o jakość wykonania to jest dużo lepsza niż nie węglowego kupionego w JC (miałem wcześniej). Następny też kupię taki. Ten kupiłem w styczniu 2007 i jak na razie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość senderx

Jakiś miesiąc temu zakupiłem właśnie taki filtr do swojej almy. Narazie dziwła wporządeczku. No...ale to dopiero miesiąc, zobaczymy co dalej. Natomiast co do spasowania filtra to też nie było problemów...jak się troszkę popieści to się i zmieści :D

 

[ Dodano: Czw 08 Mar, 2007 20:38 ]

Jakiś miesiąc temu zakupiłem właśnie taki filtr do swojej almy. Narazie działa wporządeczku. No...ale to dopiero miesiąc, zobaczymy co dalej. Natomiast co do spasowania filtra to też nie było problemów...jak się troszkę popieści to się i zmieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam WĘGLOWEGO do Note - na pewno to identycznie ten sam, co do najnowszej Micry, ale nie mogę znaleźć.

Ma ktoś jakiś namiar? Bo przyzwyczaiłem się w poprzednim aucie do węglowego i byłem bardzo zadowolony: tam miałem Filtrona, ale do Micry Filtron robi tylko zwykły, niewęglowy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...