Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Filtr kabinowy/przeciwpyłkowy Zaffo Italy.

Guest bemol
 Share

Recommended Posts

Guest patriot

Ja kupilem tej firmy z miesiac temu do N15. Powiem tyle, ze ledwo pasuje, schowek musze na sile zamykac, bo uchwyty za bardzo wystaja. Co do dzialania ciezko powiedziec, nie widze, zeby jakies paprochy lecialy.

Guest danstan
czy warto go kupić czy lepiej dołożyć i kupić inny.

Nie namawiam i nie odradzam. Ja kupiłem bo był jedyny do N16 z wkładem węglowym na rynku ( cena była 39 zł + koszt przesyłki ), używam, nie żałuję tym bardziej, że oryginalny nissanowski, bez wkładu węglowego, w ASO kosztuje coś ok. 100 zł. Decyzja należy do Waćpana.

Pozdrawiam :D

Guest bemol
..mysle, ze wynalazki nie zawsze sa dobre

Zgadza się nieraz można się przejechać, ale mi zależy na tym żeby filtr był z wkładem węglowym a tych na rynku nie ma zbyt wielu.

Pozdr.

Guest cejzik

Ja go mam w N16, jest z niego zadowolony. Szyby przestały parować a jeśli chodzi o jakość wykonania to jest dużo lepsza niż nie węglowego kupionego w JC (miałem wcześniej). Następny też kupię taki. Ten kupiłem w styczniu 2007 i jak na razie wszystko ok.

Guest bemol

Nie pozostaje mi nic innego jak go kupić i sprawdzic, ale myślę że nie będzie żadnych niespodzianek.

Dzieki serdeczne za pomoc :) .

Pozdr.

Panowie spokojnie jeszcze do mnie nie dotarł :D jak będe go miał to napewno napiszę :P

Guest senderx

Jakiś miesiąc temu zakupiłem właśnie taki filtr do swojej almy. Narazie dziwła wporządeczku. No...ale to dopiero miesiąc, zobaczymy co dalej. Natomiast co do spasowania filtra to też nie było problemów...jak się troszkę popieści to się i zmieści :D

[ Dodano: Czw 08 Mar, 2007 20:38 ]

Jakiś miesiąc temu zakupiłem właśnie taki filtr do swojej almy. Narazie działa wporządeczku. No...ale to dopiero miesiąc, zobaczymy co dalej. Natomiast co do spasowania filtra to też nie było problemów...jak się troszkę popieści to się i zmieści :D

Guest notek

A ja szukam WĘGLOWEGO do Note - na pewno to identycznie ten sam, co do najnowszej Micry, ale nie mogę znaleźć.

Ma ktoś jakiś namiar? Bo przyzwyczaiłem się w poprzednim aucie do węglowego i byłem bardzo zadowolony: tam miałem Filtrona, ale do Micry Filtron robi tylko zwykły, niewęglowy... :/