Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] ...brzydki odstęp między nadkolem a oponą:\\\


Gość RolF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam

 

Wiem że było już coś na ten temat ale nie było takiego pomysłu ( może i nie za mądry :))) )

 

Wszyscy wiemy jaki denerwujący jest ten odstęp przy felgach np.14''. I teraz pytanko:

 

Czy ten odstęp będzie WIZUALNIE mniejszy gdy założymy opony np.:

 

Przód: 185/55/14

Tył: 185/60/14

 

????

 

Z góry dzieki za odp

 

P.S Przy okazji chciałbym sie przedstawić:))) ROLF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to żeby podnieść troszke tył żeby nadkole było minimalnie wyżej od przedniego. Profil z tyłu bedzie wiekszy i tył sie podniesie...chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt
chodzi mi o to żeby podnieść troszke tył żeby nadkole było minimalnie wyżej od przedniego. Profil z tyłu bedzie wiekszy i tył sie podniesie...chyba ze sie myle.

 

tył może troszkę Ci się podniesie ale nie pomyślałeś o tym że zakładając na przód opony o niższym profilu niż tylne będzie widać z daleka że kółka są mniejsze a przez to odstęp koła od nadkola z przodu będzie wydawał się jeszcze większy chociaż różnica w profilu to tylko 5% wydaje mi się że chyba lepiej sprężyny zmienić na jakieś delikatnie obniżające, albo się przyzwyczaić, bo zakładając z nowu na przód wyższy profil opony niż z tyłu też chyba mija się z celem bo wtedy może i zmniejszy się odstęp międzi kołem a nadkolem, ale znowu będzie widać jak przód stoi za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wyrównać poziom w aucie to najtańszym sposobem są gumy wkładane w sprężyny, tylko że one podobno negatywnie wpływają na prace zawieszenia,jeżeli założysz je z tyłu to będziesz tam miał wiekszy prześwit i co za tym idzie wyrówna się z przodem,ale automatycznie spadnie przyczepność tylnich kół do podłoża bo amor nie będzie amortyzował jak powinien, nie jest to moja opinia ale innych uzytkowników tych gum,ja osobiście spróbowałbym na twoim miejscu tego bo ja mialem takie gumy kiedys w corsie i jeździłem,tył się lekko podwyższył i wyrównał sie poziom auta,wtedy nie bedziesz mial różnic miedzy tyłem a przodem. Chyba że chcesz przód zglebić...ale to juz inna bajka,nie daj sie tylko podpuścić na klamry obniżające bo tego ci naprawde odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DuMonde

Rolf jak chcesz to mam wlasnie fajny komplecik do sprzedania - felgi 15" Aez Icon 5 a na nich oponki 195/60/15 w stanie idelanym po jednym sezonie:] co do ceny to pisz na priv.Powiem ci tylko ze mnie to kosztowało prawie 3 tys całosc a chec duzo mniej:) Acha , oponki to dunlop sp 200 sport.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...