Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rynek Pickup'ów w Polsce


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak odbiegając od tematu stajennego - czy ktoś widział jekieś dane na temat sprzedaży w tym roku - ciekawi mnie wzrost, bo patrząc po drogach to zdecydowanie przybyło picków upów :P , ba nawet zafascynowany polskim rynkiem Chuck N. przesiadł się chyba do navary ( zrobił to oczywiście z półobrotu :one: )

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy ktoś widział jekieś dane na temat sprzedaży w tym roku - ciekawi mnie wzrost

W

 

Do końca maja 2007 sprzedano 642 NAVARY.

 

PS. wojtek4wd, według mnie zbyt łagodne kształty do ostrych rysów NAVARY ma ta nadbudowa na twoim zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat chyba jest inny - a Wy się zachwycacie jakąś nabudową.. To rzecz gustu - jak dla mnie (ktoś już miał podobne odczucia) jest zbyt krągła i wygląda, jakby Navka ciągnęła coś doczepionego z innego samochodu.. Taka dwubryłowa navka.. Do bani zupełnie.. Bez urazy !! ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, cieniu, rynek pickupów to też rynek akcesoriów :)

 

A gusty, no cóż, nie podlegają dyskusji. Moją można było oglądać na zlocie... jakoś nikt nie wymiotował ;-) (tzn. z tego powodu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałbym Wam "the best design for NAVARA" jeśli chodzi o nadbudowy ale coś nie mogę załączyć załącznika... wiecie dlaczego tak sie dzieje?

 

A chciałem zrobić quiz z odgadywaniem marek i się nie udało... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Artykuł prezentuje inne podejście do pickupów. Autor pojeździł trochę tymi samochodami i to nie tylko na asfalcie. Wszystkie inne publikacje opisują tylko jednego zwycięzcę - Navarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten artykuł przeczytałem z przyjemnością, tym większą kiedy przyszło do wniosków :)

 

Tak naprawdę to człowiek musiałby mieć każde z tych aut po parę dni i wtedy rzeczywiście można dokonywać jakichś wyborów.

 

Nissan powinien teraz iść za ciosem i przygotować Navarę Sport - wersja krótsza o metr, lekko liftowana, o pół tony lżejsza i byłoby w sam raz na offroad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To chyba pierwszy test pickupów, który z przyjemnością się czyta. :) nareszcie. Mam nadzieję że inni wezmą z nich przykład. Można wysłąć link do "zakupu kontrolowanego" może wyciągną wnioski .

:diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bomba, wczoraj byłem na torze motocrosowym w Nowogardzie. Zastanawia mnie jak robili test, że im autko zdychało przy wjeździe. Jak ktoś był na takim torze to wie, że nasypy dochodzą do pionowych i mają nawet do kilkunastu metrów. Pod większość podjeżdżałem z miejsca bez problemów. Kicha była faktycznie na szczycie gdzie wieszałem się na załamaniu wzniesienia. Pozostawało wycofanie. Nieprzyjemne wrażenie zjeżdżać tyłem na leżąco jak w promie kosmicznym :) Moim zdaniem to mocy w tym samochodzie przy odpowiednim przełożeniu nie brakuje :) Zakopać, powiesić itd.. to można wszystko :) :kosci: Jeździłem tam w nocy, kolejna wyprawa w dzień i może z jakimś pilotem :)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domadm, Takie coś już praktycznie istnieje - nissan D22. Jest lżejszy, wyższy i krótszy :D

 

W sumie jestem zadziwiony co Nissany potrafią w serii. Na ostatnim Hubertusie na mokrych łąkach Tyran robił lepiej niż SJ-ty i inne (oczywiście nie zmotane) Padłem dopiero na takim szerokim rowie, nie zauważyłem, że oprócz trawy stoi tam woda :D

Wytargał mnie właśnie D22 :diabel2:

 

W polszcze istnieje przynajmniej jeden D22 naprawde do terenu - Pickup niejakiego Zbiga postawiony na patrolowych mostach :one: :one:

 

 

Co do gaśnięcia pod górkę - to wchodzi powoli w krwioobieg, że jak się coś dzieje to FAJA, a dziennikarze testujący terenówki nie zawsze wiedzą co robić. No chyba, że ci z "wyprawy4x4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jeżdziłęm po torze motocrossowym ( w Głogowie ) i pod górki całkiem strome podjeżdżała spokojnie, bałem na progach więc te bardziej niepewne zostawiłem na kiedy indziej , a zjazd na wstecznym z takiej górki to też niezła jazda , taki rollercoaster :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te odpustowe progi to pierwsza rzecz która się modyfikuje przy takich zabawach. Moje są już trochę poprzestawiane, ale jeszcze jakoś dają radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W polszcze istnieje przynajmniej jeden D22 naprawde do terenu - Pickup niejakiego Zbiga postawiony na patrolowych mostach :one: :one: ...

 

Tutaj w całej okazałości D22 made by Nissan & Zbig

 

d9b161a44844b900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2006 (podaje dane w zaokrągleniu za Auto Swiat)

 

Nissan Navara - 1100 szt

Mitsubishi L200 - 440 szt

Nissan Pickup - 404

Toyota Hilux - 339

Sangyong - 35

 

 

Wchodzi na rynek nowy zawodnik - Ford Ranger

 

Wzrost sprzedaży Navary w roku 2006 w stosunku do 2005 - 750% !!!!!!

 

Niedługo same Navary na ulicach - a i forum się znacznie rozrośnie. Uważajcie moderatorzy. :D

 

Podaje aktualne dane za rok 2007:

Nissan Navara - 2578 szt.

Toyota Hilux - 1576 szt.

Mitsubishi L200 - 1942 szt.

 

Innych nie mam bo statystyka do której dotarłem pokazuje tylko pierwszych 25 miejsc sprzedaży dostawczaków ( ;) - ale przepisy to przepisy) do 3,5t

 

Widze Navary po horyzont...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...