Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Ksenony


Gość klichu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mała prośba do użytkowników P12 z ksenonkami. Mógłby któryś z was wrzucić fotki jak świecą one w dzień a jak w nocy ( chce zobaczyć barwę światła ) bo na dniach do mojej Primerki powracają znowu xenonki. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy jest na zarówce,a po drugie wątpie czy sie do niej dostaniesz...to chyba wszystko jest zabudowane. Myślalem że wiesz,bo ja chce kupic xenony do swojej P11 i zastanawiam sie o jakiej tempreraturze barwowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc w 95% seryjnych aut z xenonami barwa to 4300K sa tez 4100K to sa barwy jasno niebieskawe niby daja np 23% lepsze swiatlo jak zarowki o barwie 6000K.

na zarowkach nie jest napisane jaka barwa(przynajmniej u mnie nie bylo)a dostac sie do xenonow w P12 to w sumie nie problem.

 

dsc00654ds6.jpg

 

tylko zdjecie zrobilem nizej bo myslalem ze bendzie lepiej widac a sie troche zlalo.zrobie jeszcze wieczorkiem

 

dsc00659hy5.jpg

 

 

dsc00656fa7.jpg

 

dsc00657dn4.jpg

 

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2007 20:18 ]

bo na dniach do mojej Primerki powracają znowu xenonki

a co Ci sie stalo maly dzwonek byl :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostał lekkiego strzała i wybił sie jeden xenon a że mi sie nie chciało kasy wywalać na xenonki to wsadziłem narazie zwykłe a teraz myśle o powrocie na xenonki bo jeden leży w garażu muszę tylko drugiego dokupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc w 95% seryjnych aut z xenonami barwa to 4300K sa tez 4100K to sa barwy jasno niebieskawe

 

Dzieki za objaśnienie, bo ja sie zastanawiam,a w zasadzie planuje zakup xenonów do swojej P11 o temperaturze barwowej 6000K. Koleś ma w mesiu C-klase 95' takie właśnie założone, sam zakładał i autko wygląda rewelacja, ładnie to świeci i robi mega efekt, teraz patrzyłem na allegro koszt takiego zestawu wacha się od 500-600 zł także w zasadzie żaden wydatek a efekt jest mega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo jak założysz to wrzuć fotki w ten temacik. Ja też patrzylem na takie do własnego montażu bo podobno efekt zasuper.

 

Oki, jak juz to zrobie to wrzuce fotosy na stronke...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam! Chcem kupić nowe żarówki do xenonów bo te które teraz mam świecą na biało... ;/ czy są jakieś żarówki lepszej firmy które tak będa świeciły...;/ tak czytam na forum i nikt jakoś jednoznacznie się nie określił w tym temacie;/ ??

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chcem kupić nowe żarówki do xenonów bo te które teraz mam świecą na biało... ;/ czy są jakieś żarówki lepszej firmy które tak będa świeciły...;/

Szukaj takich o cieplocie powyzej 6000K (takie masz pewnie teraz wsadzone).

 

http://www.xenony.net.pl/temperatury.jpg

 

BTW: sliczne autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...