Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oznaczenie na napinaczu ZUIKO


Gość jarki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na temat oznaczenia tego napinacza. Jak dzwonię albo idę do sklepu to sprawdzają w katalogu ale nikt mi jeszcze nie powiedział czy to co mi oferuje będzie ZUIKO czy nie. Podobno JC ma w katalogu na końcu zawsze oznaczenie numerem ale nie jestem pewny. A może ktoś ma zdjęcie tego napinacza i jest gdzieś widoczne jakieś oznaczenie, numer czy coś takiego. Poratujcie bo nigdzie nie mają na stanie żeby mi pokazać a płacić za kota w worku nie zamierzam. Chyba że ktoś zna miejsce gdzie w 100% w ciemno mogę zamówić i będzie to ZUIKO.

A co powiecie o HIPOL-u. Na forum parę postów jest ale nic konkretnego. Mają oryginał napinacz za 250 zł (w ASO ~350) a swój (hipolowski) za 120. Wart on swej ceny czy nie? Niech sie może wypowie ktoś kto na nim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie zamontowany napinacz z Hipola. Niedługo będę zmieniał górny łańcuch to sprawdzę jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam przejechane na nim około 20 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hermoll

na pudelku po napinaczu jest kod E71006H

google nei wyszukuje takiego ciagu :/

 

oryginalny rozpis Zuiko to:

TB-33

13070-53Y10

foty

pudelkozuikonm8.jpg

pudelkozuiko1yc6.jpg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pudelku po napinaczu jest kod E71006H

google nei wyszukuje takiego ciagu :/

 

oryginalny rozpis Zuiko to:

TB-33

13070-53Y10

 

Dzięki serdeczne. O to mi chodziło :D . Ten kod E71006H wygląda na oznaczenie z JC. Ale z tego co mi wiadomo to nie handlują oni innymi markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie handluja maja rozne marki, sam kupuje nieraz z innych firm,

ten napinacz akurat kupowany byl w jamborze

w firmowym JC kupowalem tez czesci innych marek czesci

 

[ Dodano: Nie 11 Mar, 2007 16:29 ]

konkretny kod napinacza gor. JC to E71006 a czesci maja skatagolowane i oznaczone pod swoje katalogi zeby byly w jednej bazie danych najwidoczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...