Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czym wyczyscic syf z pod maski??


Gość andy_czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andy_czarny

Witam ... zbliza sie wiosna, wiec chce porzadnie wysprzatac moj, samochodzik teraz kwestia czym posprzatac pod maska - uzywal ktos jakiegos srodka, mozecie cos polecic czy zostalo mi jedynie szczota troche wody i jechane??

Przy okazji czym czyscicie felgi alu??

Jesli to mozliwe to jaki koszt takiego srodka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam mycie pod maską- możesz umyć ale potem dokładnie oczść wszwszelkie kostki i popryskaj je sprayem poprawiającym kontakt. na twoim niejscu umyłbym gorącą wodą z karchera - ale to myje powierchownie..

pamiętaj- to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27

Zawsze możesz jechać na myjnię , niektóre oferują mycie auta pod maską. Jak coś zchrzanią to będziesz miał do nich pretensję najwyżej a nie do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod maska nie dzialalem tylko troche plastikowe rzeczy...a na zewnatrz super tylko, ze samo nie chcialo sie zrobic i przez godzinke sie spocilem ale autko wyglada super..gdyby tak poswiecic wiecej czasu to pewnie bylo by jak nowe Ale jestem zadowolony ....jak jade to w promieniach slonca niebieska almerka z CB rzuca sie w oczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...