Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Off-road pl magazyn 4x4


velociraptor

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że tak późno ale mam generalnie spore tyły ....

Numer 2(78) z 2007 9,50 zł ( w tym 7% VAT:D)

Warto poczytać bo wszystko ładnie zestawione.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to ja chyba jako jedyny 4x4 nie czytam tych kolorowych magazynów o 4x4 :!!:

Ale chyba nie tracę zbyt wiele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem off-road 4x4 jest troche za drogi jak na swoją zawartośc mogły by byc w nim bardziej opszerne testy ?? I jakies poradniki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem . Porównują Navarę na standardowych oponach z Pathfinderem na zimówkach :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem off-road 4x4 jest troche za drogi jak na swoją zawartośc mogły by byc w nim bardziej opszerne testy ?? I jakies poradniki ??

Kupiłem tylko ze względu na to porównanie.

Osobiście wolę Wyprawy4x4.

Jeśli koledzy mają jakieś zastrzeżenia to zapraszam do pisania sprostowania. Zdarzyło nam się już pisać coś takiego ;)

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest ok , ale dopiero w specyfikacji technicznej napisano, że Navara na oponach Godyear Wrangler 255/65 R17 a Pathfinder na Pirelli Scorpion Winter 255/60 R17.

A test był w sniegu :D

 

A w treści artykułu znajdziemy :

" ... z drugiej strony zawieszenie Pathfindera lepiej wybiera nierównosci i tam , gdzie w Navarze zakładałem łańcuchy, Pathfinderem można było atakowac bez nich ...."

 

Można robić takie porównanie tylko warto na początku zaznaczyć , w jakich warunkach technicznych jest robione.

 

BTW na każdym zdjęciu Navara na łancuchach na dwóch osiach a Pathfinder bez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...