Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm i immobilizer w X-Trail i nie tylko


vazaha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, do kogos kto ma zamontowany orginalny "Nissanowski" alarm z dodatkami:

Pytanko -

1.czy po rozlaczeniu akomulatora tenze alarm ma wlasne zasilanie ( a jesli tak to skad sie laduje) czy tez bedzie slepy i gluchy?

2.czy po ponownym podlaczeniu akomulatora wszystko bedzie dzialalo, nic sie tam nie popieprzy czyli nie trzeba bedzie resetowac, podlaczac komputer itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed odłączeniem akumulatora - wyłącz syrenę - masz taki mały kluczyk. Zameczek znajdziesz na syrenie - musisz przekręcić z pozycji-kolor zielony na czerwony.

Możesz już wyjmowac akumulator.

 

Po założeniu aku i podłaczeniu klem- przekręć kluczyk z czerwonego na zielony.

 

Alarm sam się pozbiera. Muszisz tylko potem ustawić czas w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed odłączeniem akumulatora - wyłącz syrenę - masz taki mały kluczyk. Zameczek znajdziesz na syrenie - musisz przekręcić z pozycji-kolor zielony na czerwony.

Możesz już wyjmowac akumulator.

 

Po założeniu aku i podłaczeniu klem- przekręć kluczyk z czerwonego na zielony.

 

Alarm sam się pozbiera. Muszisz tylko potem ustawić czas w samochodzie.

 

Wielkie dzieki za pomoc powiedz jeszcze czy zasilanie tego ustrojstwa razem z syrena jest z akumulatora??

Jako ze wciaz jestem "nowy" powiedz gdzie mam kliknac czy napisac aby ci "doliczono punkty za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superkorek

Powinien mieć osobne zasilanie, które umożliwia załaczenie syreny gdy odłączą Ci zasilanie z akumulatora lub akumulator padnie..generalnie reaguje na spadki napiecia..

no chyba że masz jakiś inny typ alarmu :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrena ma osobny akumulator , który jest w obudowie syreny. Jeśli nie wyłaczysz syreny a odłączysz aku to będzie przynajmniej 1 godz. wyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...