Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10] kierownica do P10

Guest rysuchom

Recommended Posts

Guest Gringo

Jak masz poduche w P10 to powinna pasować z P11...Nissan az tak to chyba nie utrudnił nam zycia...

Pozdrawiam

w P10 wersia 95-96 z poduszką ma taką samą kierownicę jak P11, ponadto takie same kierownice montowali w późnych odmianach Micry K11.

Guest maykel132

a ja mam taki problem ze wypadl mi przewod + od klaksonu i za ch..a nie wiem gdzie mam go wsadzic. z gory dziekuje za pomoc bo mijam tylu niedzielnych kierowcow ze klakson to podstawa a ja moge tylko marudzic pod nosem jak mi wymusza pierwszenstwo

Guest Gringo

Siemanko,

jak masz kiere z poduchą to musisz zdjąc po bokach zaslepki i tam są śruby...odkręć te śruby i wtedy bedziesz mogł wyjąc bebechy,jak juz je wyjmiesz w jednym kawałku mam nadzieje to twoim ocza ukażą sie przewody i wtyczka od klaksonu,ale pamietaj,rob to na odłączonych klemach dla bezpieczeństwa bo jak odruchowo połozysz poduszke na kolanach i bedziesz cos grzebał to możesz stracic klejnoty.... ;)

Guest maykel132

nie. niestety nie mam poduchy. ten kabel idzie z kolumny kierowniczej a wiec mam szukac miejsca wejscia w kierownicy? przeciez jak wykonam pełny obrot kierownicą to go wyrwe. tak mi sie przynajmniej zdaje.

a ja moge tylko marudzic pod nosem jak mi wymusza pierwszenstwo

to wal gnoja , dobra kasa :one:

Guest maykel132

akorat jak klakson jest zbudowany to wiem. bede mial czas to sprawdze. mam teraz wiekszy problem. nie dzialaja mi swiatla stop. co wymienie bezpiecznik to po jakims czasie jest przepalony, a nawet jak sie nie zdazy przepalic to swiatel i tak nie ma. co obstawiacie? zwarcia? zarowka?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...