Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] kierownica do P10


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

w P10 wersia 95-96 z poduszką ma taką samą kierownicę jak P11, ponadto takie same kierownice montowali w późnych odmianach Micry K11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maykel132

a ja mam taki problem ze wypadl mi przewod + od klaksonu i za ch..a nie wiem gdzie mam go wsadzic. z gory dziekuje za pomoc bo mijam tylu niedzielnych kierowcow ze klakson to podstawa a ja moge tylko marudzic pod nosem jak mi wymusza pierwszenstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

jak masz kiere z poduchą to musisz zdjąc po bokach zaslepki i tam są śruby...odkręć te śruby i wtedy bedziesz mogł wyjąc bebechy,jak juz je wyjmiesz w jednym kawałku mam nadzieje to twoim ocza ukażą sie przewody i wtyczka od klaksonu,ale pamietaj,rob to na odłączonych klemach dla bezpieczeństwa bo jak odruchowo połozysz poduszke na kolanach i bedziesz cos grzebał to możesz stracic klejnoty.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maykel132

nie. niestety nie mam poduchy. ten kabel idzie z kolumny kierowniczej a wiec mam szukac miejsca wejscia w kierownicy? przeciez jak wykonam pełny obrot kierownicą to go wyrwe. tak mi sie przynajmniej zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maykel132

akorat jak klakson jest zbudowany to wiem. bede mial czas to sprawdze. mam teraz wiekszy problem. nie dzialaja mi swiatla stop. co wymienie bezpiecznik to po jakims czasie jest przepalony, a nawet jak sie nie zdazy przepalic to swiatel i tak nie ma. co obstawiacie? zwarcia? zarowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...