Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwna wersja almery n15


Gość Ibanez

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkal się ktoś z was z wersją almery n15 sedan wykończoną w drewnie z klimatyzacją , silnik 1.6 , elektryczne lusterka itd ale bez elektrycznych szyb? Trochę dziwna to kompozycja. Czy warto za taki wóz z 98 roku z przebiegiem okolo 120 tys dac 16000 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc widze ze masz identyczną furke poniewaz gosc ktory sprzedaje mowi ze jego almerka tak jak twoja pochodzi z holandi i zostala stamtad sciagnieta w 1998 do polskiego salonu i tu sprzedana.Masz nawet ten sam rocznik.Upiera sie ze jest wykonczona w drewnie i ze czekal dluzej przez to na nia w salonie.Jaka jest twoja opinia o tej furce tzn . jak coi sie nia jezdzi.Silnik to chyba 100 km a nie 105? I co sadzisz o tej cenie 16 tys? Serdeczne dzieki z a odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to mniej dałem w tamtym roku. Co do auta SUPER świetne i długo nie zmienie. Długo szukałem i nie myślełem że to będzie Nissan Almera ale po długich poszukiwaniach trafiłem i narazie GICIOR. Trzeba tylko dokładnie obejrzeć co sie kupuje. POLECAM to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cena jest troche za wysoka mysle ze 15000 byłoby ok al;e z drugiej strony jesli auto jest w dobrym stanie to moze warto dac wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

korby na drzwiach latwo mozna przerobic, skoro to nie jest drewno a okleina to mozna ja zerwac i nakleic inna np carbonowa... jesli samochodzik jest w naprawde tak dobrym stanie i przebieg jest oryginalny to ja bym sie troszczeczke pochandlowal i bral:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to 2.0 było to cena by była fajna, za 1.6 to raczej drogo, niedawno za 18 tys poszła 1.4 z 98 roku ale miała koło 40kkm nabite (prawdziwy przebieg). Ja swoją za 16 sprzedaję, a myslę, że porównania nie ma (choć nie każdemu muszą się takie auta podobać).

A drewno... sorry, ale nie w tym pułapie cenowym, conajwyżej plastikowe drewno, może i było coś takiego ale czy taki pulpit do almery pasuje to bym obstawiał, że zupełnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chomik_vet
Czy warto za taki wóz z 98 roku z przebiegiem okolo 120 tys dac 16000

zł?

 

Troche za malo danych zeby odpowiedziec czy sie oplaca czy nie.

Jesli masz ksiazke serwisowa , sprawdzisz czy rzeczywiscie jest bezwypadkowy zabierzesz go na analize spalin , zawieszenie itd i po przegladzie bedzi OK to sie oplaca. Ale licz sie ze nie odzyskasz juz wartosci tego auta po rejestracji w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...