Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

felga aluminiowa - gdzie wyprostować???


Gość MiMio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Ryk i poszukuję jakiegoś zakładu (najchętniej w okolicy ) gdzie będę mógł wyprostować alufelgę. Jest delikatnie zniekształcona od wewnętrznej strony. Wiem, że takie usługi robią w Lublinie, ale nie wiem dokładnie gdzie i za ile. Proszę zatem o pomoc. Jak ktoś się orientuje, niech da znać, gdzie mogę się udać z tym problemem. Dziekuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

w każdym większym zakładzie wulkanizacyjnym możesz to załatwić. Co prawda oni mogą nie prostować ale mają inne firmy które im prostują. a koszt zależy odtego czy trzeba będzie spawać czy nie, bo felga może pęknąć przy walcowaniu. wyniesie cię to ok. 80-120PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby - 4x114,3. Ja max jeździłem na profilu 65 przy szerokości opony 195, czyli 195/65/15. Powinno być 195/60/15, ale wyższy profil też się mieścił i nigdzie nie obcierało. Auto za to było nieco mułowate, ale zimą wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delorian
Cześć

w każdym większym zakładzie wulkanizacyjnym możesz to załatwić. Co prawda oni mogą nie prostować ale mają inne firmy które im prostują. a koszt zależy odtego czy trzeba będzie spawać czy nie, bo felga może pęknąć przy walcowaniu. wyniesie cię to ok. 80-120PLN

 

w we wrocławiu zrobili za 60 z pełna obsługą...czyli sciągnięcie , wyważenia.....itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w we wrocławiu zrobili za 60 z pełna obsługą...czyli sciągnięcie , wyważenia.....itd
ale to jest aluminiowa felga, więc tak jak maciek1 napisał 80-120 PLN

 

Dodam, że małe uszkodzenia warto naprawiać, ale zdarzają się felgi w obrocie wtórnym, które nadawały się tylko na śmietnik; po spawaniu, szpachlowaniu i lakierowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delorian
w we wrocławiu zrobili za 60 z pełna obsługą...czyli sciągnięcie , wyważenia.....itd
ale to jest aluminiowa felga, więc tak jak maciek1 napisał 80-120 PLN

 

Dodam, że małe uszkodzenia warto naprawiać, ale zdarzają się felgi w obrocie wtórnym, które nadawały się tylko na śmietnik; po spawaniu, szpachlowaniu i lakierowaniu.

 

tez robiłem alu i to 15 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Ryk i poszukuję jakiegoś zakładu (najchętniej w okolicy ) gdzie będę mógł wyprostować alufelgę. Jest delikatnie zniekształcona od wewnętrznej strony. Wiem, że takie usługi robią w Lublinie, ale nie wiem dokładnie gdzie i za ile. Proszę zatem o pomoc. Jak ktoś się orientuje, niech da znać, gdzie mogę się udać z tym problemem. Dziekuję .

Witam. Firma Opon-Serwis Lublin, ul.Lubartowska 30, tel 081 7475081, cena od 100 zł w górę. Polecam firmę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dziś albo jutro podjadę i zobaczę co da się załatwić. Pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw 22 Mar, 2007 11:47 ]

Skorzystałem z uslug tej firmy. Kosztowało mnie to 150zł, bo okazało się, że felga była delikatnie ugięta z obydwu stron. Wykonanie zadowalające. Koszt bez malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...