Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] [P10/W10] Woda sie leje przez szyberdach


Gość greg76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

leje mi sie woda podczas deszczu do srodka. musi sie chyba lac szyberdachem bo mokra jest podsufitka. odplyw jest drozny. nie mam pojecia jak woda sie przedostaje. sciagalem podsufitke i nie moge znalezc miejsca ktoredy sie leje. macie jakies doswiadczenia ew pomysly co zrobic?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to uszczelniałem sylikonem ale pomogło tylko na trochę- raz kapało a raz nie- na szczęście było to po stronie pasażera a tam siedziała zawsze teściowa więc miało to i swoje plusy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz najwiekszy problem w tym ze nie wiem ktoredy woda dostaje sie do srodka. do konca nie wiem czy to nie uszczelka drzwi ale to chyba wyklucza mokra podsufitka... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć.Mam dokładnie ten sam problem,już mnie ku...bierze bo woda zbiera mi się w kloszu światełka przedniego w kabinie i gdy rusze nagle kap ,kap i tak przez chwile aż nie skapie cała woda.Myśle że przeciek jest na mechanizmie ręcznego otwierania dachu(pod osłonką nad światełkiem)Gdy zrobi się cieplej powalcze z tym. :/ Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden do auta a drugi z węża leje wode i powinno wyjść szydło z worka

może szyba czołowa puściła na górze,wydaje mi się ze, lałoby się wtedy na podsufitke :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, u mnie dzieki bogu woda sie nie leje,ale za to wkurza mnie trzepocząca zasłona od syberdachu....czasami po otwarciu i zamknieciu jakoś dziwnie sie ustawi i drży na dziurach....może ktoś z was spotkał się z czyms takim i to wyeliminował?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pierwszy wodospad za schowkiem ,na "lewej nodze" pasazera ,o dziwo jednak za schowkiem jest sucho oO w schowku tym bardziej.Drugi wodospad jest tylko czasami ,kapie z lampki z przodu,tej w dachu ,z tym ze w srodku lampki wszystko jest suche ,zarowki tez ,a jak tak porzadnie nakapie to mi zalewa ten "schowek" miedzy skrzynia biegow a recznym.Mam szyberdach ,ale jak np pojechalem do kumpla i lalem tak z dobre 10 minut Karcherem na dach auta zeby sprawdzic co sie dzieje to nic nie przeciekalo.WTF?

 

z rozmowy z Piomalem ustalilem ze to moze byc filtr kabinowy jesli chodzi o schowek (ktos wymienial?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzys.toxic
ustalilem ze to moze byc filtr kabinowy jesli chodzi o schowek (ktos wymienial?)

 

nie wiem ale wczoraj po pozostawieniu na dworze i wejściu wieczorem po deszczu do auta przeraziłem się jak zobaczyłem ile wody jest na podłodze od pasażera z przodu. dokładneitak samo jak Wiedziu piszesz... Normalnie załamka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że koło lewej nogi pasażera to może nagrzewnica Ci nagrzewnica nawala - i skłaniałbym się ku tej teorii.

Natomiast wodospad na dachu to tylko i wyłącznie szyberdach jest gdzieś nieszczelny. Lanie Karcherem nic nie da bo jest za duże ciśnienie. Spróbuj ze zwykłego węża lać w okolicach uszczelki. A i posprawdzaj drożność odpływów z szyberdachu, być może są przytkane, ale na 95% to leje Ci się z szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...