Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proszę o szybką pomoc


Gość matek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia felg używanych do mojej almerki n15 95' tylko nie mam pojęcia o dokładnych rozmiarach wiem ze 4x100 pierścień centrujący 59'1 ale o co chodzi z tym ET35 to nie wiem,wiec prosze o odpowiedż czy te pasują dzięki ->

 

Komplet felg aluminiowych 15'' włoskiej firmy MOMO

 

Rozmiar: 7JJ x 15

4 x 100

 

ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na felgach o tych samych rozmiarach, co prawda mam troszkę niższe opony 195/50R15 zamiast 195/55R15 ale nic nie wystaje i nic nie ociera. Możesz śmiało zakładać. Dodam, że zimówki mam na stalówkach od ranulta megane 6J15 ET43 i też nie ma żadnego problemu. Niewielkie różnice w wartości ET w obie strony właściwie nie mają większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wlasnego doswiadczenia, mam ten sam rozmiar co ty 4x100 15" et35 ze na oponach 205/50r15 przy maksymalnym skrecie trze opona o auto. maxymalnie na te felgi mozesz zalozyc 195, ja mam 185/55r15 i do tej mocy auta sa ok (mam 1,4) na zimowkach mam 175 r14 i auto o wiele latwiej rusza niz na tych wiekszych. takze im wieksze felgi i szersza guma tym gorsze przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...