Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

renowacja felg


Gość matek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy co sprzedajacy nazywa renowacja, jezeli tylko renowacja lakieru czy przytartych rantow to wsio ok, mozna by sie skusic bo felgi sa ładne, ale jezeli felgi były np prostowane lub spawane to juz jest gorzej bo taka felga jest poprostu niebezpieczna, zapytaj dokładnie dlaczego były regenerowane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
Mam pytanie czy warto kupić fele po renowacji czy raczej nie,nie znam sie na tym a chciałem kupić do mojej n15 jesli ktoś wie więcej na ten temat to proszę o pomoc dzięka

http://allegro.pl/item170461050_alufelgi_z..._z_oponam_.html

lepiej kupić zasyfiałe byle proste i samemu sobie'' odrychtować'' piaskowanie 60 zeta+ lakiernikmateriały ok.150 zeta i jest spoko

p.s za 1000-1200 zeta masz nowe 15' z gwarancją ,fakt bez opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt bez opon

takie opony kupisz po 50 zł, mam dwie 195/55 dam ci za free

Co do felg, potwierdzam zdanie Bombla, jezeli zakup to tylko odbior osobisty, i sprawdzenie ich bez opon u jakiegos wulkanizatora czy nie bija i co tak w ogole jest we wewnetzrnej czesci felgi tzn pod opona, bo ze zdjec widac ze opony sa swiezo załozone- tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

najłatwiej, to podlewaruj auto tak zeby koło obracało sie swobodnie połóż jakis klocek drewniany obog felgi i na klosku jakas listewke zeby dotykala rantu np felgi i krec kolem jezeli bedzie zmniejszał sie i zwiekszał odstep to znaczy ze jest cos nie tak:P

tak mi sie wydajen najprosciej:P;]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maddrajwer

Dzięki gray5, dobry pomysł, ale chodziło mi raczej o sytuację zakupu felg. Czyli odbiór felg od sprzedawcy/kupno na giełdzie - gdzie nie ma możliwości założenia jej /sprawdzenia na piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak sie sytuacja ma to mam pomysł jak sprawdzic wewnetrzna strone felgi, wystarczy ze znajdziesz jakas plaską (powiedzmy idealnie powierzchnie(szyba??)

i wtedy kladziesz felge i patrzysz czy cos nieodstaje ,

zewnętrzną strone moze byc gorzej jezeli wystają elementy poza rant:P hmm w tej chwili niemam pojęcia;]

pozdrowienia,

p.s.chyba ze ktos uzyczy ci auta do sprawdzenia(załozenia felg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...