Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Auto przestało jeżdzić na lpg!!!


Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś podczas jazdy na lpg stało się coś dziwnego, auto nagle zaczeło zwalniać. To jest coś takiego jakby kończyło sie paliwo (mam jescze ponad pół zbiornika). Po chwili zaczyna znowu przyspieszać, pomaga też chwilowe odpuszczenie pedału gazu, lecz po chwili zaczyna sie to dziać. Filterek był zmieniany na początku stycznia. Ponadto przy ok 2000 obr. jest przez chwilę taki dziwny dzwięk (jakby jakieś druciki, siatka,obcierało o siebie). Tylko w okolicach 2000 obr. Auto to primera 1.6 16v 99r wersja przed liftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od grudnia. Według papierów auto ma 157000 przejechane z czego prawie połowa na lpg. Przegląd instalacji był robionyw styczniu, do dzisiaj było ok. Jadę a tu nagle...kicha. Co do instalacji to nie za bardzo wiem jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek78

Ja mialem podobnie, chociaż nie tak drastycznie jak Ty. Zacznij od początku. U mnie się okazało, że problem tkwił po prostu w filtrze gazu. Samodzielna wymiana to koszt ok. 10 zł. A również miałem wymianę 2 miesiące wcześniej. Przy okazji zobacz na filtr powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...