Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FLOKOWANIE


Gość Sypek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zmotoryzowanych i nie tylko :D

 

Naleze do FocusKlubPolska ale zapisalem sie do Was z waznego powodu jakim jest Flokowanie :) Wiem ze czesc z Was i troche ludzi z innych Klubow motoryzacyjnych jest zainteresowana taka usluga wiec jestem

 

w znizkach juz jest informacja na ten temat wiec zaprszam chetnych, zainteresowanych, ciekawych...

 

odpowiem na wszelkie pytania

 

PS. niewiem czy post dobrze zamieszczony??byc moze jest lepsze miejsce na ten temat, jak tak to prosze o przeniesienie

 

Pozdrawiam

Sypek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

ile by kosztowalo zrobienie czegos takiego na slupek do umieszczenia 3 dodatkowych zegarow i czy wogole jest to w stanie utrzymac wkazniki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny podane sa na stronie, a co do tego czy utrzyma to nie ma problemu da rade :) jedynym minusem moze byc zbyt waski slupek i wtedy nie ma jak dobrze dopasowac adaptera ale to jest juz indywidualna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mozna zobaczyc na zywo efekty- mozna zorganizowac jakies spotkanko. Sulejówek pod Warszawa :)

 

a jak nie masz jeszcze zegarkow to zapraszam na www.dabtuner.pl to jest sklep kumpla ktory robi ze mna flokowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
oczywiscie ze mozna zobaczyc na zywo efekty- mozna zorganizowac jakies spotkanko. Sulejówek pod Warszawa :)

 

a jak nie masz jeszcze zegarkow to zapraszam na www.dabtuner.pl to jest sklep kumpla ktory robi ze mna flokowanko

sam zapewne dobrze wiesz jaka maja opinie te zegarki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mżłiwość oflakowania całej deski rozdzielczej - oczywiście dostarczył bym ją luzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mżłiwość oflakowania całej deski rozdzielczej - oczywiście dostarczył bym ją luzem...

 

 

Jest tak mozliwosc, ale zeby cos wiecej powiedziec musze zobaczyc chociaz jakies fotki deseczki. jak cos to prosze na priva. odpowiem jak dotre po wyjezdzie.

 

PS. nie bedzie mnie od 15-19. w tych dniach flokowania niestety nie bedzie. po niedzieli ZAPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym można zrobić prawie wszystko, mój brachol również robi takie cuda.Ostatnio zrobił podsufitke i cały kokpit do BMW 750IL. Wyszło super.Żaden tapicer nie chciał się podjąć roboty.Naprawde warto, choć nie jest to tania impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...