Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przycisk otwierania zamków drzwi N16


Gość krzysztofk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztofk

witam mam pytanie dotyczące przycisku otwierania zamykania drzwi w N16. mianowicie mogę tylko zamykać drzwi otwieranie wogóle nie działa, do tego gdy chcę otworzyć pozostałe drzwi pilotem w kluczyku przy zapalonym silniku to też nie mogę.chciałbym żeby mi to działało, miałem alarm chelenger ale go wymontowałem, moje pytanie to jak ten przycisk działa i czy przy montażu alarmów spece w aso przerywają ten obwód i gdzie szukać tego odcięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zamykanie pojazdu kiedy kluczyk jest w stacyjce i do tego na odpalonym aucie to nigdy nie dziala wkońcu masz przycisk w swoich drzwiach do zamykania i otwierania. A jeżeli chodzi o przerwany obieg w kluczyku że nie otwiera to jednak musisz jechać do ASO to będzie konieczne chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofk

No właśnie mi chodzi o przycisk w drzwiach który powinien otwierać drzwi, ale u mnie nie działa. Sprawdzalem miernikiem sam wyłącznik to po wciśnięciu zamykania 12V jest, tak samo z otwieraniem, dlatego uważam że musi być coś dalej przerwane ale nie wiem gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przycisk zamyka i otwiera w dowolnym momencie. Pilot tak samo - nawet jesli kluczyk jest w stacyjcie i silnik chodzi - mozesz pilotem zamknac auto bez uzbrajania alarmu - czyli ten mniejszy guzik, ktory zamyka bez migania swiatlami i sygnału. Polecam ASO lub jakiegoś magika-mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofk

A więc dzisiaj się wziołem, pilotem w kluczyku przy zapalonym silniku nie otworzy sie drzwi tak jak kiubik napisał, a co do przycisku to znalazłem dzisiaj przewód, był przecięty i zamykał obwód alarm.także teraz dziala mi

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...