Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeszczep foteli 100nx


mehrer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wymiana starych foteli w setce, mam wyblakłe i jeden zarwany, obrzydza mi to samochod ;-) podobaja mi sie np. fotele w B12 coupe, ciekawe czy by weszły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel_316

ja nie wiem od czego mam bo już z takimi swoją kupiłem ale mam jakieś pół kubełki Recaro z czarno-fioletowej skóry i tylna kanapa też ale wyglądają zaje..iście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kubelki droga sprawa, dlatego myslalem zeby zapozyczyc z innego samochodu jakies seryjne ala'kubelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze z primery p10 sa dosc mocno wyprofilowane w nogach pozatym twardawe ale mega wygodne no i dodatkowa regulacja ledzwia, ja mam w sunny z p10 i jest rewelacja albo z p10/p11 GT moze dopasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc ta sama, ale plyta podlogowa troche inna a w nyskach jest tak pojebane ze wysokosci szyn sa rozne heh bynajmniej w sunnym - , musialem pod zewn szyny dorobic podkladki, albo mozna by sciac taki garb i zaspawac, zreszta zapraszam

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=287564#287564

 

co najciekawsze przy drugim fotelu te podkladki prawie o polowe mniejsze zrobilem, pewnie przez powypadkowa historie auta, ale zostawia 2 slady i nie sciaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobno od CRXa pasują. Gostek ma za 200 w okolicy, chyba je łyknę. Miałem CRXa, bardzo mi się te fotele podobały. Tylko zastanawiam się, jak będzie z pasami. W setce zapięcie jest mocowane do fotela, w hondzie do podłogi.

Od primki podobno pasują, siedzi się wyżej. Minus-nie składają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapiecia primy a wpinka np z n14 niby pasuje ale trzeba mocno wepchnac bo jest krotszy ten "sztylet"

w kazdej nysce zapiecia sa w fotelu ale mozesz przykrecic do fotela hondowskiego przeciez a jak nie to zrobic otwor i przykrecic zapieca z nyski

siedzi sie wyzej ale wygoda za***ista , ale i mozna zrobic tylko trzeba uzyc katowki i spawarki to bedzie sie i nisko siedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro mówisz o tych od GTi :?: Ale w zwykłym 1.3 tylko,że GS też były fajne foteliki, bo też takie lekko kubełkowate.

 

o ile sie nie myle to te fotele byly dostepne w kazdej wersji, tyle ze w 1.0 za doplata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapiecia primy a wpinka np z n14 niby pasuje ale trzeba mocno wepchnac bo jest krotszy ten "sztylet"

w kazdej nysce zapiecia sa w fotelu ale mozesz przykrecic do fotela hondowskiego przeciez a jak nie to zrobic otwor i przykrecic zapieca z nyski

siedzi sie wyzej ale wygoda za***ista , ale i mozna zrobic tylko trzeba uzyc katowki i spawarki to bedzie sie i nisko siedziec :)

 

Dla mnie to pikuś, ale jak dam mojej pani do prowadzenia, to wskazane będą wyższe :)

Z zapięciami też myślę, że jakoś da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to te fotele byly dostepne w kazdej wersji, tyle ze w 1.0 za doplata...

A co do tego to sie nie wypowiem, bo nie mam pojęcia, ale chętnie bym wrzucił sobie takie do corsy, bo normalnych kubełków za bardzo nie chce, bo dużo jeździ autem moja Ukochana a dla niej kubły są za twarde, chociaż z drugiej strony może na jakieś regulowane da sie namówić. Czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozu, jezdziles prima p10 czy miales moze,

ja polecam z primery p10 naprawde super wygodne, regulacja podudzia i poddupia i ledzwia , boczne profile na siedzisku wysokie, ale do corsy nie wleza raczej :/

sa raczej takie twardawe niz miekie jak w francuzach ale naprawde super sie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji jeździć primką, ale mi bardziej zależy na czymś co ma dobre trzymanie boczne, bo auto powoli szykowane jest do szybszej jazdy a na tym co dała fabryka to mogą jeździć tylko ludzie w podeszłym wieku którzy nie przekraczają 50km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tym co dała fabryka to mogą jeździć tylko ludzie w podeszłym wieku którzy nie przekraczają 50km/h.

to jak w fotelach seryjnych w sunnym :)

 

w primce trzymanie na siedzisku jest bardzo dobre, oparcie ma jakies trzymanie ale to nie zadna rewelacja czesc ledzwiowa fajnie ale plecy juz slabiutko

ale jak piszesz ze bedziesz tam dmuchal to rzeczywiscie jakies fotele przypominajace kubelki z jakiegos auta GTi by sie nadaly a fotele ze 100nx albo z p11GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wrzucam fotki moich nowych foteli. Mały konkurs - kto zgadnie od czego one są? Stawiam browara przy najbliższej okazji :)

 

Obrazek

 

to są te fotele z Abramowickiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...