Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schodzący lakier przy wlewie paliwa


Gość Chudy

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tankowaniu paliwa (SHELL V-Power 95) spadło mi kilka kropel na lakier przy wlewie pod klapką. Papierową chusteczką starłem paliwo i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem metal – lakier się rozpuścił. Dzisiaj byłem w ASO. Porobili zdjęcia i ponoć wyślą zapytanie do gwaranta – takiego określenia pan użył. Co o tym sądzicie? Czy paliwo powinno rozpuszczać lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, jeszcze troche i nasze Note zaczna się rozpuszczać. U mnie jak juz pisałem zeszła farba na plastikach wewnątrz.

Daj znać co powiedzą w ASO.

Ja będę ze swoimi plastikami 19 marca w ASO.

napisze co powiedzieli.

 

[ Dodano: Sro 14 Mar, 2007 18:06 ]

Az mnie korci żeby sprawdzić u siebie, ale...

 

jaki masz lakier, metalic czy zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, jeszcze troche i nasze Note zaczna się rozpuszczać. U mnie jak juz pisałem zeszła farba na plastikach wewnątrz.

Daj znać co powiedzą w ASO.

Ja będę ze swoimi plastikami 19 marca w ASO.

napisze co powiedzieli.

 

[ Dodano: Sro 14 Mar, 2007 18:06 ]

Az mnie korci żeby sprawdzić u siebie, ale...

 

jaki masz lakier, metalic czy zwykły.

 

Lakier: miedziany (pomaranczowy) metalic. Mają sie do mnie odezwać w ciagu dwóch tygodni. Dam oczywiście znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tankowaniu paliwa (SHELL V-Power 95) spadło mi kilka kropel na lakier przy wlewie pod klapką. Papierową chusteczką starłem paliwo i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem metal – lakier się rozpuścił. Dzisiaj byłem w ASO. Porobili zdjęcia i ponoć wyślą zapytanie do gwaranta – takiego określenia pan użył. Co o tym sądzicie? Czy paliwo powinno rozpuszczać lakier?

Jednym słowem Nissan schodzi na Psy :!: :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy paliwo powinno rozpuszczać lakier?

 

ozcywiscie ze nie ma prawa przeciez to nie problem polac sobie samochod przy tankowaniu

pytanie czy u Ciebie to jedno miejsce jest wadliwe czy moze caly samochod jest tak polakierowany - bo moze pojedziesz do myjni i wyjedziesz bez lakieru :?: :?: :)

 

sproboj dowiedziec sie w jakiejs lakierni co moze byc powodem - brak podkladu, zle przygotowanie itp - raczej to czysta sprawa na gwarancje - nie odpuszczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy u Ciebie to jedno miejsce jest wadliwe czy moze caly samochod jest tak polakierowany"

 

 

Kilka razy go myłem ręcznie i lakier się jeszcze ostał:) Paliwo również pociekło mi po boku (pod wlewem). Nie zauważyłem zmian na lakierze, jednak nie odważyłem się już tego paliwa zetrzeć chustką. Podejrzewam, iż problem dotyczy jedynie lakieru przy wlewie (pod klapką). Czekam na opinię z Węgier.

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 11:35 ]

Lakier: miedziany (pomaranczowy) metalic. Mają sie do mnie odezwać w ciagu dwóch tygodni. Dam oczywiście znać.

 

Mija czwarty tydzien - nadal cisza :/

 

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 08:38 ]

Złożyłem reklamację na piśmie z tytułu niedotrzymania warunków umowy. Odpowiedzi na reklamację ustną chyba bym się nie doczekał.

Pojechałem z tym do lakierni niezwiązanej z Nissanem. Powiedzieli, iż prawdopodobnie była położona zbyt cienka warstwa przezroczystego lakieru ochronnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...