Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z zapalniczka


Gość Tomy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zapalniczka, krótko mówiąc nie działa, kiedys jak podwarzyłem wtyczke ładowarki zapałka to jeszce cos tam stykało, a teraz juz nic. Czy jest to wina typowej stykoligii kabelków czy musze sie uzbroić w nowe gniazdo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem, że niektóre ładowarki, te tańsze, oraz inny podłączany sprzęt są niewymiarowo wykonane i rozpychają styki w gnieździe. Idzie je podgiąć wkrętaczkiem, oczywiście nie na przekręconym kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat, bo u mnie jest tak samo...Wkurzam się, bo utrudnia mi to np. podładowanie nawigacji w trasie :( Da radę w K10 wymienić samo gniazdo zapalniczki (używkę) czy będę musiał kupić ją razem z panelem sterowania nawiewem?

Tam jeszcze nie dane mi było zajrzeć...Także wolę się zapytać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimier, Z tego co pamiętam to powinno pasować każde standartowe gniazdo chociażby TAKIE ,od razu podłącz sobie tak żeby działało bez zapłonu ,podłacz z bezpiecznikiem pod górną szynę tablicy bezpieczników (można nawet od tyłu po odkręceniu tablicy)

 

[ Dodano: Sob 16 Lut, 2008 22:53 ]

O ,albo masz TAKĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo...to na ta pierwszą się skuszę (zielone podświetlenie fajnie będzie się komponowało z resztą) :)

WIELKIE DZIĘKI!!! :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką jak ta pierwsza kupiłem kiedyś w intermarche i mam wrażenie, że była raczej tańsza (a na pewno tańsza, niż z wysyłką). Zobacz w marketach i na stacjach benzynowych, powinni mieć ;). Podświetlone jest oczywiście tylko to kółko wokół zapalniczki (papieros nie jest podświetlony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domiss, masz rację najprostsze rozwiązania są najlepsze,trzeba śmigać do jakiegoś marketu,a tam przynajmniej można wziąść do ręki o obejżeć sobie dokładnie :galy: :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...