Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wężyk podcisnienia + zaworek =pomocy Micra K10 1.0 1988r.


Gość NEB Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NEB Wojtek

Witam mam problem z obrotami w micrze, chodzi o to ze troche skacza raz sa za niskie i silnik gasnie a raz za wysokie i troche warczy za głośno. Wiem juz jak wyregulowac je srubko z boku gaznika ale to nie pomaga. Wiekszosc z mechaników z ktorymi rozmawiam nie chce sie dotykac do gażnika bo japonski. Dzisiaj spotkalem na stacji paliw taka sama micre i spytalem kierowce czy moze mi pomóc, pokazal mi ze w jednym w wezyku podcisnienia jest taki maly zaworek ktory reguluje dopływ powietsza. jest to krótki wezyk po stronie kierowcy. sprawdzilem po przełozeniu tego zaworka do mojego micrusa silnik chodzi elegancko. niestety ja nie mam takiego i nigdzie nie moge znaleść, wiec mam pytanie czy moze ktos wie gdzie taki jest dostepny, najlepiej nowy bo uzywane sa ponoc zuzyte, albo czy ktoś moze ma taki do sprzedania?? Czy wogule slyszeliscie o takim zaworku bo ja na poczatku nie chcialem wierzyc ale gdy wlozylem ten zaworek do siebie to rzeczywiscie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEB Wojtek

w jednym z tych malych wezyków cisnienia jest taki maly plastikowy zaworek który reguluje ilosc powietrza, jest naprawde maly na zewnatrz go nie widać. zeby go zobaczyc trzba wyjać wezyk i go palcami wycisnąć, ponoć jak go niema albo jest zapchany to micra swiruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa juz wiem, jaki masz zaplon? elektroniczny juz ? czy jeszcze sterowany podcisnieniowo?

u mnie ten zaworek jest metalowy i wystepuje w wezyku ktory idzie do czujnika podcisnienia... z nim i bez niego autko pracuje normalnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...