Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy lakier na p10


Gość berliozz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość berliozz

Byc może był już ten temat ale ja jakos nie znalazłem. Pytanie brzmi. Ile mniej więcej może kosztować położenie nowego lakieru na p10. Czy ktoś może już to robił? Wiem że teoretycznie się to nie opłaca, ale ja nie mam zamiaru sprzedawać swojej p10 a chciałbym jej zafundować nowy wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83

Policz sobie gdzies tak 150 zika za element.Wszystko wiadomo lezy po stronie zakladu.Co do lakierowania,to rok(z hakiem)temu lakierowalem kilka elementow w ASO,kuzwa mac tragedia.Ostatnio lakierowane progi znowu rdzewieja,na blotnkiu pecherze,to jest ASO?Nie bede tutaj pisal co to za serwis bo jeszcze mnie do sadu podadza za antyreklame.Ogolnie kicha,mnostwo kasy za lakierowanie i fuszera totalna :zly: Partacze je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpietość cen w Polsce jest olbrzymia. Przykładowo mój znajomy lakiernik bierze 250zł za element typu maska i 150zł za błotnik, ale przy całym aucie to wyjdzie dużo mniej. Dochodzi koszt lakieru (też bardzo różny w zależności od firmy i rodzaju (akryl, metalik, perła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że w 2 tysiącach bym się zmieścił?

jezeli sam wszystko porozbierasz , a pozniej sam wsio poskładasz to mysle ze spoko, przy takim malowaniu dobrze pomyslecod razu o dobrym zabezpieczeniu antykorozyjnym

:)

Myślę, żę nawet w 1000

Chybas oszalał w P10 masz okolo 14 elementów do pomalowania, szpachlowanie, czyszczenie, farba podkładowa, lakier...... troche roboty przy tym jest chyba nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem w ASO za mnostwo pieniedzy i straszna lipa

myslałes ze jak pojedziesz do ASO to superhiper Ci pomaluja, widziałem juz kilkadziesiat autek robionych przez ASO roznych marek w moich okolicach, i niestety wszystkie trafiały do znajomego warsztatu na poprawki :) lub na opinie ''ze ASO znwu spaprało robote'' a maja taki porzadny sprzet :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra polewka 150 za element w wawie :D pewnie jeszcze jak sie ladnie poprosi to za free trysna. rozmawialem z kumplem o kosztach trysniecia n15 3d tylko na zewnatrz :!: powiedzial ze jak nie bedzie duzo darcia to 2000 za robote i material. jesli ktos sie podejmie to zrobic z glowa i tak ze sie nie bedziesz wstydzil tym potem jezdzic to mysle 3000 trzeba sie liczyc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady 2000zl to max za cale auto z darciem skladaniem malowaniem szpachlowaniem jakies poprawki po rudym i w metalicu

A jak z jakoscią :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszystko zalezy komu damy auto sa tacy co wezma kupe szmalu i spierd.... robote jak np u mnie..ale tak niekiedy wygladaja interesy z rodzina- np nie zdjete klamki itp zle wyszpachlowane, zwazona baza , niezmatowiony wszedzie podejrzewam lakier bo sobie odlazi kolo listew albo klamek, a nie wspomne np o slupkach jak sa zawiasy i sie je uszczelania taka masa, u mnie to chyba z litr wodki wypil jak to robil..ehhh szkoda mowic

albo miejsca gdzie rownali cos zzpacjhla nie wyszlifowane, a auto bylo tak upierdolone jak odebralem ze tydzien je mylem, a i jeszcze niedomalowania gdzies pod zderzakeim blotnika :]

dlaczego dalem mu auto bo auta ktore robil np uszkodzone blacharz klepal on malowal i sprzedawali byly naprawde ladnie w wiekszosci zrobione, a dla rodziny... szkoda slow

 

dlatego mysle o malowaniu latem go, ale jeszcze bym mial pare wstawek w podlodze w slupku, i nadkole z tylu jedno do zrobienia, ale i tak sie zastnawiam bo chce kupic n15 gt i niewiem czy jest sens 2000zl klasc w mojego n14, ale to se zobaczy

 

znam jednego mlody chlopak jego miesce pracy wyglada, poprostu nie wyglada ale auta maluje zajeb...

 

ostatnio mojej dziewczynie malowali astre I , nie pamietam dokladnie ale jakos 1200 za calosc, srodki drzwi slupki nie byly malowane, tylko wierzch robili i autko w metalicu jest

jakos wykonanej robory OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...