Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele kubelkowe, który model wybrać


Gość robertss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robertss

Witam, przymierzam sie do kupienia kubelka do mojego 100nx i nie bardzo wiem , który i za ike model kupić. W necie znalazlem coś takiego MONZA RACING SPORT za 330 zl.

http://www.mtuning.pl/ Czy to sie nada czy szukac cos innego. Jestem raczej średniej budowy ciala 175cm wzrostu i chcę żeby fotel dobrze trzymal w biodrach, a jednocześnie zeby po 300km d...a nie bolala.Dzięki z góry za wszystkie sugestie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

heh ja widzialem na allegro kubelki ze swifta za 160 dwa- podobno nie zle sie w nich jezdzi i ladnie by wygladaly w setce- przynajmniej mi sie tak wydaje...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kupisz kubeł musisz wsadzić w niego tyłek, taka prawda, jak kupisz ot tak to później możesz narzekać

 

[ Dodano: Sob 17 Mar, 2007 12:12 ]

ja widzialem na allegro kubelki ze swifta za 160 dwa

fotel sportowiony a kubełek to dwie różne rzeczy, diametralnie różne (bo w swiftach kubełkowych foteli nie było, no chyba że rajdowych, przygotowanych przez team fabryczny :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

zell wiem ze to roznica ale te fotele nie zle wygladaja i nie zle trzymaja wiec czemu by nie za taka cene:)

TAk apropo to Zell Ty u siebie masz jakies fajne fotele nie?? Skad je wytrzasnales?? w jakiej cenie oscyluja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje są z GTi, w SR'kach też takie były, są mega lepsze niż seryjne (bo trzymają w biodrach i siedzisko jest głębiej) ale nie jest to najlepsze w czym siedziałem (ogólnie to jak na moje wchodzenie w zakręty za mało :/)

 

ale te fotele nie zle wygladaja i nie zle trzymaja

andy, looknij sobie na fotele Recaro z ITR'a, tamte to dobrze trzymają, a kubełek jest o całe niebo lepszy pod tym względem od nich, uwierz mi, że żaden seryjny fotel sportowy nie zapewni ci takiego trzymania i komfortu na zakrętach jak zwykły, jednoczęściowy kubeł + szelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

coobcio dobry ten fotel co pokazales... :D- ciekawe ile kosztuje?? kupil bym kubelki ale na tak twardym zawieszeniu na takich drogach twardy kubelek odpada bo mi tylek odpadnie ;) zreszta jak ja kogos wpuszcze do tyly zeby usidl zwykle kubly sie nie skladaja :029: wiec pozostaje jakis fajny fotel sportowy z innego autka(ale z jakiego) albo cos takiego jak coobcio pokazal(ale za ile)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...SRi a roznica zadna.

A czy w GT boczki foteli nie były zawsze ze skóry?

Bo jeśli chodzi o kształt to faktycznie bez różnicy.

 

A swoją drogą nie są to sportowe fotele ale dla mnie rewelacja. Bardzo dobrze trzymają w zakrętach jak na seryjne fotele. 10 godzinna trasa i żadnych objawów drętwienia czy niewygody. W innych autach już po kilkunastu minutach jazdy drętwieją mi nogi i boli d*pa :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mialem napisac ze roznica to ze jest skorka watpliwej pieknosci. czy byla zawsze to nie wiem i dlatego sie od tego powstrzymalem. dla mnie fotele sa bardzo wygodne. bez problemu kilkaset kilometrow. regulacja siedziska wiecej niz zadowalajaca. kublow nie zakladam. na jazde do pracy starczy to co jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do foteli ze swifta... to fakt, ze fajnie wygladaja, ale juz moje z micry super s maja lepsze trzymanie boczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...