Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aluminiowa osłona zbiornika paliwa


Gość maztito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem forum, ale nie znalazłem podobnego tematu.

Dziś wjechałem na kanał i obejrzałem sobie dokładnie autko od spodu. Zauważyłem aluminiową osłonę zbiornika paliwa, która u mnie trzyma się tylko na 2 uchwytach z 5. W trzech miejscach mocowania są w osłonie przekorodowane dziury i nie trzyma. Osłona zapewne służy zabezpieczeniu plastikowego zbiornika przed układem wydechowym, który jak wiadomo mocno się nagrzewa. Dzwoniłem już do ASO Odyssey na Jagielońskiej w Warszawie, taka osłona to koszt 140 zł. Czy ktoś może przerabiał ten temat, da się coś innego dopasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeszukałem forum, ale nie znalazłem podobnego tematu.

Dziś wjechałem na kanał i obejrzałem sobie dokładnie autko od spodu. Zauważyłem aluminiową osłonę zbiornika paliwa, która u mnie trzyma się tylko na 2 uchwytach z 5. W trzech miejscach mocowania są w osłonie przekorodowane dziury i nie trzyma. Osłona zapewne służy zabezpieczeniu plastikowego zbiornika przed układem wydechowym, który jak wiadomo mocno się nagrzewa. Dzwoniłem już do ASO Odyssey na Jagielońskiej w Warszawie, taka osłona to koszt 140 zł. Czy ktoś może przerabiał ten temat, da się coś innego dopasować?

skorodowalo aluminiu ? ja bym walnol podkladki z blachy i przykrecil w miejscu oryginalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. podjadę do mechanika i może coś uda się wykombinować. Aluminium w miejscach mocowania po prostu spróchniało, przeżarła to pewnie sól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...