Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektronika p12


Gość rysiotm

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich czy ktoś wie jak złamać zabezpiczeni wsterowniku głównym denso 2.2DDTI .nareszcie kupiłem (chodzony) komputer do mojej primerki i ogromny problem z podmianką ,nawet serwis nic nie zrobi .ponoć są jakieś dziwne zabezpieczenia serwis sprowadza takie kompy dziwicze bez blokad może ktoś z Was ma jakiegoś elektromagika ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P12wagon

Wiataj a jak wyglada problem wogole nie idzie odpalić? Ja kupilem taką primerke i mam straszny problem z zapalaniem wszystko zostalo sprawdzone poza sterownikiem wtryskiwaczy to taka brązowa skrzynka na podszybiu u pasażera nie orietujesz sie gdzie to kupić moze ma ten gosc u ktorego zdobyles jednostke centralną Denso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety źródełko miało tylko kompa , ale miałem podobny problem z modułem wtrysku i mam warsztat który to naprawił tylko że w bytomiu pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 17 Mar, 2007 18:13 ]

nie gadał na dwa cylindry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P12wagon

Dzieki bardzo Rysiu tm podaj moze namiary na gg lub telefon to zadzwonie i pogadamy oczywiscie jesli mozesz Jestem ze slaska wiec Bytom to nie problem. Ile cie kosztowala naprawa tego modułu i czy tez musiales krecic jakies 6 sekund zeby zapalil ? z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kosztowała bo to był początek problemów. samochód stoi dalej na warsztacie przy okazji uszkodzeni modułu poszedł też komp a w zasadzie scalak 74hcf02(tylko taiwan) no ale kompa znalazłem po trzech tygodniach w poznaniu jeśli chodzi o wtryski a raczej moduł to naprawił to dość szybko podaje tele.do warsztatu 032 388 10 01 tylko musisz być cierpliwy gość ma tyyyyyyle rooooboty że czasem nie naprawi od ręki ale ponoć jest debest

 

[ Dodano: Sob 17 Mar, 2007 20:09 ]

tele do mnie 501075776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P12wagon

ale jakie miales objawy tez tak ciezko palił i kto wogole do tego doszedłvze to ten moduł padł bo w serwisie boscha tylko przypuszczają ze to to nawaliło ten gosc to sprawdzi czy faktycznie to jest sprawne? jesli mozesz daj twój telefon to zadzwonie do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pływał na niskich obrotach a po 10km miałem już tylko 2 cylindry telefon do mnie501075776 ale wiem że w module wymieniał jakiś układy scalone to chyba sie zna

 

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 14:17 ]

witam dziś rozmawiałem z mechanikiem odnośnie twojej primerki , jest wstanie sprawdzić co jest powodem tego słabego palenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...