Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 - płyn w chłodnicy


Gość robi_zab

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robi_zab

Witam,

 

Moja dziewczyna trochę sie pomyliła i zimowy płyn do spryskiwaczy wlała do płynu dla chłodnicy :) Było tego nie wile Wyrównała do kreski Max . Ja poziom płynu trzymałem

zawsze prawie pod max. Wiec mysiała wlać nie wiec niż 200 ml tego płynu a może trochę mniej. Czy w takim przypadku wymienić płyn w chłodnicy na nowy ?

Czy też poczekać trochę i przy 60 000 w ASO wyminią mi na nowy (brakuje mi 8 000)

Co radzicie ?

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hmmmm :D moim zdaniem jezeli nie bedzie sie nic pieniło to poczekaj jeszcze te 8000 km, nic sie nie powinno stac, w koncu płyn zimowy to woda z dodatkiem amoniaku czy jakiegos alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpuścić blondynkę do Auta

Moja małżonka jechała kiedyś z niedomkniętymi drzwiami i co chwilę włączały jej się awaryjne -> dzwoni do mnie bo coś się popsuło (mamy system antyuprowadzeniowy- załącza awaryjne a później gasi silnik i amen nie można dalej jechać). Więc mówię jej zamknij drzwi skasuj ukrytym przyciskiem i jedź dalej. Pomogło, ale nie dopuszczam jej do dolewania czegokolwiek w samochodzie. Nawet paliwo wolę sam lać bo mogłaby wlać ropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...