Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

N16 - płyn w chłodnicy

Guest robi_zab

Recommended Posts

Guest robi_zab

Witam,

Moja dziewczyna trochę sie pomyliła i zimowy płyn do spryskiwaczy wlała do płynu dla chłodnicy :) Było tego nie wile Wyrównała do kreski Max . Ja poziom płynu trzymałem

zawsze prawie pod max. Wiec mysiała wlać nie wiec niż 200 ml tego płynu a może trochę mniej. Czy w takim przypadku wymienić płyn w chłodnicy na nowy ?

Czy też poczekać trochę i przy 60 000 w ASO wyminią mi na nowy (brakuje mi 8 000)

Co radzicie ?

pozdrawiam

Robert

:D hmmmm :D moim zdaniem jezeli nie bedzie sie nic pieniło to poczekaj jeszcze te 8000 km, nic sie nie powinno stac, w koncu płyn zimowy to woda z dodatkiem amoniaku czy jakiegos alkoholu.

Guest bielszczak

zgadza się bo przecierz wodą też możesz zalać chłodnice i nic sie nie stanie jeśli nie ma mrozu odczekaj i wymień całość

• 2 weeks later...
Guest Almer

Wpuścić blondynkę do Auta

Moja małżonka jechała kiedyś z niedomkniętymi drzwiami i co chwilę włączały jej się awaryjne -> dzwoni do mnie bo coś się popsuło (mamy system antyuprowadzeniowy- załącza awaryjne a później gasi silnik i amen nie można dalej jechać). Więc mówię jej zamknij drzwi skasuj ukrytym przyciskiem i jedź dalej. Pomogło, ale nie dopuszczam jej do dolewania czegokolwiek w samochodzie. Nawet paliwo wolę sam lać bo mogłaby wlać ropy.

Guest kiubik

No nieźle ach te kobiety. Uznam to za przestroge płyny lać sam bene lać sam ewentualnie dać pojeździć ale też nie chętnie :) Pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...