Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] co jest pod siedzeniem pasazera?


Gość nixon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu podczas przejazdu przez dziure w asfalcie slysze metaliczny dzwiek dobiegajacy spod siedzenia pasazera. Slychac jakby dwie metalowe czesci uderzaly o siebie. Jeszcze nie wyjmowalem siedzenia, zeby to dokladnie sprawdzic, ale wsadzilem pod spod reke i wyczulem jakies metalowe elementy. Do czego one sluza i co tam moze tak halasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie te brzeczenie i ta dziura to bym Cie odeslal do wyszukiwarki ;) bylo juz kupe razy ze to ssterownik zaplonu. Halasowac raczej mogą Ci elementy ukladu do przesuwania fotela to przodu i do tylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś sie tam potoczyła jedna z puszek z piwem :D i ona hałasuje, mi coągle coś ginie pod siedzeniami :D

 

wcale bym sie nie zdziwiła jak by to hałasował właśnie ECU :) nie okłamujmy sie nasze micry są już wiekowe i najprawdopodobniej przerdzewiał jeden z elementów mcujących ECU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś sie tam potoczyła jedna z puszek z piwem :D i ona hałasuje, mi coągle coś ginie pod siedzeniami :D

 

poszukaj dobrze pod fotelem może cos wpadło :D

 

pozdrówka dla kolegi ze szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nic nie wpadlo. Musze blizej sie przyjzec fotelowi, bo to w tej chwili glowny podejrzany. Zreszta od dwoch dni nic nie stuka, wiec moze to co tam walilo juz sie gdzies zaklinowalo i problem moge olac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ja_good: Zapewne masz racje, ale Micre kupilem 6 dni temu i jeszcze niewiele o niej wiem. Mam nadzieje, ze dzieki Wam to sie szybko zmieni.

 

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 11:38 ]

Byc moze nie powinienem sie przyznawac, ale dla Naszego wspolnego dobra musze to zrobic. Otoz zlokalizowalem zrodlo tego stukania. Okazalo sie, ze zamek popielniczki dostepnej dla pasazerow z tylu, znajdujacej sie miedzy przednimi siedzeniami, byl na tyle wyrobiony, ze otwieral sie przy kazdym gwaltowniejszym ruchu samochodu, a ze popielniczka jest metalowa to stad ten wyrazny i donosny dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość czarnuch88

zakladalem alarm i centralny zamek do micry i wyjolem siedzenia zeby latwiej sie pracowalo i sprawdzilem z kolega co to jest pod siedzeniem okazalo sie ze jak odkrecilismy sruby to pod blacha znalazla sie kwadratowa skrzynka mala z ktorej wychodza kable i okazalo sie ze to jest komputer samochodu.

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...