Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przelacznik kierunkowskazow - przyspiesza


Gość medor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymienilem przelacznik kierunkow ...ale od wczoraj zaczal mi swirowac przy wlaczaniu lewego nagle przyspiesza ...czasami wraca do normy ..nie ma to zwiazku ze skretem.... rowniez na prostej dzieja sie takie czary ..W czym problem ten z wymianty tez padniety ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdź wszystkie żarówki z lewej strony - wyjmij i przeczyść styki. Jeżeli chwilowo któraś nie łaczy to przerywacz chodzi szybciej. Możesz też sprawdzić która nie pali się w danym momencie, kiedy przerywacz przyspiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, kiedy ukradli mi dwa przednie migacze - jak nie masz jakieść żarówki (lub przerywa na styku) wtedy miganie przyspiesza. Zgadzam się z Grzegorz53 - sprawdź żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pablo1980r

Mialem podobny problem,wymienilem zarowke w tylniej lampie i wszystko wrocilo do normy/

Mam za to inny problem swiatla stopu nie pala sie,tylko ten jeden nad wycieraczka,pomozcie,albo dajcie jakiegos linka do takiego tematu,bo na szukaj nic nie znalazlem.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie żarówki z lewej strony - wyjmij i przeczyść styki. Jeżeli chwilowo któraś nie łaczy to przerywacz chodzi szybciej. Możesz też sprawdzić która nie pali się w danym momencie, kiedy przerywacz przyspiesza.

 

prozaicznie ale styki do czyszczenia i zarowka byla do wymiany teraz wszystko chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...