Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

KOLEJNA PRIMKA W 'MOTORze" :)


Gość Danek95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, w najbliższym czasie powinna sie ukazac primera P11 w dziale z uzywanymi w motorze. Właśnie zakupiłem taki egzemplarz i kontaktuje sie z reporterem.. Poprzedni opis mojej P10 jak sami skomentowaliście był mocno przekłamany, może tym razem sie poprawią. P10 juz nei posiadam obecnie P11 97, silnik 2.0 wersja SLX, kupiona od I wł. z ksiazka serwisową, 189 tys, nalotu. czekam na spoiler Ms Design i felgi 16 BBS, w tym tygodniu powinienem podesłac fotki do galerii.

Jak tylko poznam termin artykułu to oczywiscie podam na forum.

P.S

Nie wińcie mnie za opis poprzedniej "zdezelowanej" P10 z gazecie nei miałem wpływu, na treść. A wasze pismo do redakcji zapewne zostało zignorowane niestety. Fotoreporter który robił mi zdjęcia (będzie pstrykał i tym razem) mówi że nei ma wpływu na tresc artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chestero
felgi 16 BBS

 

No co Ty, ja też mam ten sam model łeb w łeb, ale jak mozesz to podeślij mi foty tych fel na aucie. Bo ja mam 15ki i przy ostrym skręcie trą (chyba o nadkole) więc jestem ciekaw jak to wygląda na 16kach

aaaa2@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe ja tez kiedys sobie zglebiłem auto....zobacz na link w moim podpisie....

Masakra, tyle razy co uderzyłem spodem o coś to juz szok,do dzisiaj sie boje jak widze progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po niecałym roku od zmiany zawiechy na nową padły amory z przodu a zaraz poźniej cała maglownica,dlatego sprzedałem auto i kupiłem Prime...Nie ma porówniania pod względem komfortu,a po drugie P11 i tak jest w miare sztywna i super sie prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...