Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oto mój przypadkowy, nowy nabytek :)


gregor

Rekomendowane odpowiedzi

tn_Marzec006.jpg

tn_Marzec003.jpg

tn_Marzec002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na oryginał ;) a cena.... poniżej 100PLN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie miałem zamiaru kupować jakiejkolwiek kierownicy bo moja jest w idealnym stanie, ale wczoraj będąc przypadkowo na giełdzie samochodowej rzuciła mi się od razu w oczy wśród jakichś gratów, a że była w niezłym stanie to szkoda było żeby się gdzieś zmarnowała. Po chwili zastanowienia wziąłem ją. Koleś chyba nie wiedział co sprzedaje a ja udając, że nie wiem co kupuję trochę zbiłem z ceny jaką mi za nią zaproponował ;)

 

 

P.S. Przy okazji widziałem ładne felgi aluminiowe Enkei 16" 4x100, kolor platynowy lekko dymiony za 850PLN, ale to tak na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
gregor ta kiera wygląda chyba identycznie jak seryjna w moim 100nx!

 

Dokładnie, mam taką samą ale zamiast emblematu GTI-R jest NISSAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor ta kiera wygląda chyba identycznie jak seryjna w moim 100nx!

 

Dokładnie, mam taką samą ale zamiast emblematu GTI-R jest NISSAN.

 

one różnią się chyba właśnie emblematem, wydaje mi się że kiedyś widziałem taką, tylko miała emblemat GTI na czarnym tle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze ta kierownica nie jest ze skory i ma szarawy kolor, tak?

 

W GTi cala jest z czarnej lsniacej skorki. Myslalem, ze ta od GTI-R jest taka sama tyle tylko, ze z czerwonym emblematem GTI-R zamiast GTI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze ta kierownica nie jest ze skory i ma szarawy kolor, tak?

 

W GTi cala jest z czarnej lsniacej skorki. Myslalem, ze ta od GTI-R jest taka sama tyle tylko, ze z czerwonym emblematem GTI-R zamiast GTI :D

 

 

niby ona jest czarna ale nie do końca :) może jakby ją porządnie wyczyścić to odsłoni sie prawdziwy kolor ;) i niestety nie jest skórzana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...