Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera i zmiana konsoli środkowej


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.Dzisiaj nadazyla sie okazja kupna calego srodkowego panelu od wersji najbardziej wypasionej(ekranik na samej gorze klimatronik) mam nadieje ze wiadomo oco chodzi.I pojawia sie problem otoz ja mam wersje z klima maniualna czyli pokretełko.

 

Rozkrecalem juz to i widzialem ze umnie z tylu wala sie jakas wtyczka a klima jest na liinki.W tym drugim panelu niemam pojecia jak jest a oczywiscie w serwisie tez nawet nie wiedza ze zyja.

 

Pytanie za 100 punktow.Czy to bedzie pasowac??Mysle ze deski sa te same i z zewnatrz powinno pasowac idealnie ale jak z podlaczeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh - chyba małe szanse - zwłaszcza, ze jest zupełnie inne okablowanie... zastanawiam sie takze, czy NATS jest taki sam (pewnie nie). w klimie auto masz takze wiecej czujnikow itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknalem na zdjeciu ten panel od klimatronika caly i tam niema zadnych ciegielek tylko tyczka jedna wiec pewnie wszystko jest elektryczne i musial bym zamontowac silniczki zamiast ych ciegielek co mam.Moze niech wypowie sie ktos kto ma klimatronika w swojej almerze i opisze jak to wyglada.Bylo by to bardzo pomocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiesz to nie moje auto tylko ojca dlatego to on podejmuje decyzje.Zaloze atrape na srodek a sterowanie od klimy do schowka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...