Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowa Almera Classic N17


Gość dnowakow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oo ciekawe. Pewnie jakas N16 po lifcie kolejnym

 

EEE toz to jakies nowe autko, przod jakby z opla i pasata tył jakby z mondeo albo z czegos podobnego hmmm wyglada to jakos takos znajomo ;)

ciekawe co na polskije stronie Nissana zobaczymy .

 

[ Dodano: Pon 19 Mar, 2007 19:37 ]

14000 $ hmm ciekawa cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że mazde kupiłem :P

nie kupię nowego Nissana dopóki firma nie zacznie dbać o klientów w Europie i w końcu da nam jakieś fajne egzemplarze do naszej części świata

a ta Mera jest paskudna i wygląda jak składak z innych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinde

to prawda, przód skody. N16 jaka jest taka jest, ale ma swój wygląd nie nawiązujący do innej marki i można ją odróżnić na tle innych samochodów. To rosyjskie N17 jest tragiczne, zupełnie mi się nie podoba, tyle na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to RMS SM3 (czyli Renault-Samsung) produkowany jako niskobudżetowy samochód w zakładach Pusan w Południowej Korei. Otrzymany został z N16. W niektórych krajach jest sprzedawany jako Almera Classic - np. na Ukrainie cena od 15 do 19 tys. USD. W Korei jest sprzedawany jako Samsung SM3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przypomina nisana sentre, ale ewidentnie to jest na bazie n16.

Na stronach nissana w USA mozna zaobaczyć sentre 2007.... czyli jakby ..N17.

A dla europy...Qashkai .. i nic wiecej nie dostaniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

No coż moim zdaniem - a troche już na temat tego modelu grzebałem w sieci to jest Almera N16 robiona w korei przez samsunga na rynki azjatyckie jako auto dla ludu ;) Tak czy inaczej nic nowego ani ciekawego ale i tak prędzej kupił bym to niż TIDE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak prędzej kupił bym to niż TIDE :D

JA też. Autko całkiem całkiem, ale chyba nowy lancer sedan jest lepszy!

Pozdrawiam

 

dodano :)

wygląda fajnie ale tylko na stronie nissana w realu ( na innych zdjęciach) kicha!

Nasza n16 ładniejsza - a i zmieniam zdanie wolałbym tidę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to coś na żywo na ruskich blachach jakiś czas temu na Puławskiej w W-wie i szczerze na pierwszy rzut oka N16 po nie udanym tunningu, na drugi rzut ujdzie w tłoku obok Tiidy,Logana, ale co się dziwić to ciągle ten sam koncern francusko-japońsko-...

Renówka szuka kasy na rynku dlatego swoje produkty wypuszcza na rynek pod znaczkiem Nissana przykłady Kangoo I po FL, Logan na Am. Południową, Sandero to bliźniak Tiidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...