Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z "piszczkiem"


Gość DEJW1@OP.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DEJW1@OP.PL

Mam problem z moim oznajmiaczem zapalonych świateł.

Działa nie tylko gdy sie zapomni wyłączyć świateł podczas otwarcia drzwi, lecz nawet podczas jazdy gdy zapalimy oświetlenie wnętrza. Napiszcie mi proszę jak mam to podłączyć i gdzie żeby nie wrzeszczało za każdym razem gdy pasażer otworzy drzwi, ponieważ żaden ze mnie elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawalił ten wyłącznik przy drzwiach,który zamyka i otwiera obwód.Ale niech się wypowiedzą więksi spece niż ja :) Pozdro UPS....chyba żle zrozumiałem pytanie :P moja wina ,moja wina...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawlo1030
Moim zdaniem nawalił ten wyłącznik przy drzwiach,który zamyka i otwiera obwód.Ale niech się wypowiedzą więksi spece niż ja :) Pozdro

 

Piszczyk powinien dzialac na zapalonych swiatlach i po otwarciu dzrzwi od strony kierowcy na wylaczonym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichociemny30

Piszczyk powinien dzialac na zapalonych swiatlach i po otwarciu dzrzwi od strony pasazera

nie wiem ale u mnie działa po otwarciu drzwi od strony kierowcy... lol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie piszczy tylko na wyłączonym silniku i tylko od strony kierowcy, na zapalonym silniku ani od strony pasażera nic sie nie dzieje ;)

PS.

swoja drogą to witam sąsiada zza miedzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam fabrycznie ale wiem że takie piszczki montuje sie podobno tanio i bez problemu- najlepsze jest to że i tak piszczka nie używam bo światła automatycznie mi się same zapalają i wyłączają razem z silnikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DEJW1@OP.PL

No to jest to ciekawe zagadnienie i to fest! Wkurza mnie gdy ktoś wychodzi z samochodu albo chce wejść a tu nagle przeraźliwy pisk... nie wiem co jest nie tak. wygląda na to ,że jest to podłączone tylko do lampki z oświetlenia wnętrza, lecz z drugiej strony nie piszczy na wyłączonych światłach. LeXaN witam Cię również. Do zobaczenia na drodze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...