Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadkola tylne do N16


Bartek125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu jezdze droga, ktora wysypana jest drobnym kamyczkiem i strasznie drazni mnie walenie tychze kamyków(piasku) w blache autka, i tu pytanko czy ktos z was posiada nadkola plastikowe w N16 z tyłu, lub czy ktos montował, czy po zamontowaniu jakos mniej to słychac?

znalałzem takie cos, chyba pasowac bedzie bez problemu-> http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=174923604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci chłopie powiem tak założyć na pewno jest warto szkoda blachy auta ale jeżeli chodzi o stukanie kamyczków to i tak troche je posłuchasz ja mam założone i i tak je słysze i tak ojciec ma honde civic i to samo tak to już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też w Sunny mam to samo. Wkrótce zamierzam tylne nadkola dobrze wymyć i pokryć barankiem. Na pewno wygłuszy i zabezpieczy przed korozją. Miałem tak zrobione w skodzie i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje do N16 napewno, bo kupowałem i próbowałem założyć, ze skutkiem takim,że założyłem cudem to od pasażera ,a to drugie od kierowcy nie pasuje za nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje do N16 napewno, bo kupowałem i próbowałem założyć, ze skutkiem takim,że założyłem cudem to od pasażera ,a to drugie od kierowcy nie pasuje za nic

 

No tak a ja dzwoniułem do tego gościa i zapewniał mnie że do N16 to na 1000% spasują :(: no coment :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje do N16 napewno, bo kupowałem i próbowałem założyć,

Napewno od tego goscia kupiłes ? jutro jestem w Czechowicach to zerkne na to :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% od niego, też go pytałem czy do N16 pasują, zapewniał,że tak, a nie pasują.

jak je zobaczysz to będziesz miał wątpliwości czy w ogóle chociaż do do N15 pasują :)

to drugie nadkole w końcu połamałem, tak je chciałem upchnąć na swoje miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ja to już po samych tych zdjęciach na allegro miałem wątpliwości czy to są wogóle do almery.... przypominają mi moje nadkola które kiedyś do maluszka zakładałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W mojej almerze brak lewego przedniego nadkola,poradżcie

gdzie kupić.Podobno najlepiej na giełdzie,ale nie za bardzo mam czas

tam pojechac,no i nie bardzo się na tym znam..

Z góry dziękuje za radę i pozdrawiam wszystkich.

Almera N16. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem, złozyłem prawe - pasuje, zakładam lewe hmm cos pasuje ale jakos nie tak jak bym chciał, wiec łapie za telefon do sprzedawcy, a on mi na to ze'' widocznie jakis bubel mi sie trafił ,poniewaz te nadkola brali od niego z ASO Nissana i wsio pasowało!'' za jakis czas bede przejezdzał koło tego producenta i ma mi je załozyc lub wymienic !

na 100% od niego, też go pytałem czy do N16 pasują, zapewniał,że tak
tobie powiedział to samo ? ciekawe co wymysli jak do niego zajade :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas bede przejezdzał koło tego producenta i ma mi je załozyc lub wymienic !

 

W takim razie czekamy na efekty tej pracy i opis jak założyć te nadkole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kapa po dzisiejszym dniu jestem załamany, jezdze sobie dzisiaj z załozonym prawym nadkolem i z zapakowanymi dwoma osobami na pokładzie, najezdzam sobie na taka hope na drodze, a tu opona obciera sobie o nadkole :027: , mam załozone 16'' z oponkami 205/55 ale chyba to raczej jest wina nadkola a nie opon- ale testujemy dalej :P :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...