Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy podpasuje aparat zapłonowy z jakiegoś innego modelu???


Gość Dj_Mumin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj_Mumin

Pomocy

 

Mam Nissana Sunny N14 '92 1.4 16V na gaźniku. Najprawdopodobniej wysiadł mi aparat zapłonowy, ale nie moge nigdzie znaleźć odpowiedniego, gdyż większość jest do silników na wtrysku. :/ Proszę o poradę - czy moge znajde jakiś odpowiednik w innych modelach, albo gdzie moge taki znaleźć.

 

 

Z góry wielkie dzięki

Szerokości, przyczepności, Bajo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo bedziesz mial primerze P10 z gaznikiem ster elektronicznie oraz w 100NX z gaz ster elektr

glownie chodzi o auto z motorem GA16DS

 

jakby trafila sie jakas sentra z gaznikiem mozesz sparwdzic,

jak bylo w sunnych N13 niewiem

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro szukaj , są często, musisz mieć do 1.4 by pewnym w 100%. aparaty są różne i nawet od gaźnika 1.4 może nie pasować, bo nie napisałeś czy masz elektronicznie sterowany gaźnik czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatu nie podpasujesz trzeba kupić od tego samego modelu.Dobrze poszukaj na alegro a znajdziesz wystarczy tylko podzwonić po gościach którzy wystawiają jakieśczęści od tego modelu.Jeżeli nic nie znajdziesz napisz do mnie na pw dam ci namiary na ludzi którzy powinni to mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, 1.4 na zwyklym gazniku i 1.6 jesli takie byly mowa o tych bez tych ustrojstw i tego sterowania elektronicznego, maja aparat bez podpiecia tej kostki i tylko podcisnieniowy regulator, pozniej 1.4 i 1.6 z gaznikiem sterowanym elektronicznie, maja zaplon sterowany komputerem wg map zaplonu i maja ta podpinke, a poznije w 93 roku kiedy pojawil sie wtrysk byly jeszcze inne,

ale najlepiej dobrac po oznaczeniu, w ksiazce o sunnym zapewne pisze, a czemu myslisz ze wysiadl aparat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...